nette mi sorun bende mi?

Kodla Büyü

eyolcu

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaslar bugun nette girdiğim bir çok sayfada sertifika istedi, zararlı içerik var devam etmek istiyor musun dedi , hotmaili açamadım, msn açılmıyor... acaba sorun bende mi meb de mi?

yildizbote' Alıntı:
sanırım sorun mebde aynı sorun bende de var hocam

aynen öyle gmaile giremiyoruz. google'da sertifika sorunu bugün öğlen eve gittim. Hiçbir sorun yok. Bari interneti de kapatsalar bu şekilde daha iyi olur. :alkis:

Allah kahretsin böyle işi ya, her gün böyle şeylerle uğraşmak zorunda mıyız biz? Sizin yüzünüzden, bu yasakçı zihniyet yüzünden sabahtan beri hiç bir işimi doğru düzgün halledemedim. SSL gidince VPN de gidiyor doğal olarak. Ben lab'da VPN kullanıyorum. Sabahtan beri tek bir iş bile yapamadım sayenizde. Bir öğretmen arkadaş geliyor yok bilmemnenin şu şarkısı lazım derste kullanacağım diyor, youtube kapalı, torrent kapalı. VPN'den girelim diyoruz bu sefer de SSL sertifika sorunu yüzünden VPN'e erişilmiyor. Başka bir öğretmen arkadaşın sınıfındaki bilgisayar bozulmuş, internet'ten bir dosya indirmem gerekiyor, bütün siteler engelli. Yahu kardeşim siz ne yapmaya çalışıyorsunuz??? Bizden daha mı iyi biliyorsunuz bu işleri, onu mu anlatmaya çalışıyorsunuz? Gelin çekin fişi olsun bitsin madem, Allah'ım yarabbim ya!

acaba güvenli internet olayından mı yoksa yine meb mi? Aklıma daha çok meb'den kaynaklanan geçici bir sıkıntı gibi geliyor...

evet gmail hotmail daha bir çok site hatta işbankası hepsinde güvenik sertifikası sorunu var diyor. :verymad:

Geri