NETSUPPORTTA TEST KONSÜLÜ

Kodla Büyü

tecnoteacher

Aktif Üye
Slm arkadaşlar ben bts ye netsupportu kurdum. cok güzel bir program ancak 2 sorunum var acil çözmem gereken netsupportta test yapılabildiğini biliyorum.

1-Ancak bu işlem yani ortak test nasıl yapılır?Örnek olarak bir öğretmenin hazırladığı sınavı netsupport üzerinden yapıp değerlendirmeyi alabilirmiyim?

2-Öğrenci bilgisayarlarına kulaklı aracılığı ile mikrofundan ses iletebilir miyim?veya bunu başka bir yoldan yapma şansım var mı ? yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar bu forumun performansı düşüyor galiba.. cok verimli bir forum olarak biliyorum.başlıklara cvp gelmiyor.Bu kadar alanında yetişmiş öğretmenin bulunduğu bir ortamda cvp alamamak üzücü.Lütfen bu forumu ayakta tutalım..Bilenler bilgi sahibi olanlar yanıtlarsa sevinirim

HocaM

test desinger a girdin.

ardından question editora girdin.

soruları oluşturdun. ardından oluşturduğun soruları exam editora girdin.

soru kutuphanesinden soruları teste ekledin.

sonrada publish ettin. tamam dır.

Bunu soruyorsun umarım.

slm arkadaşlar benim bu konuda bir sorum olacak ben netssuport school test designer açıyorum ama benden kullanıcı adı ve şifre istiyor ne yapmalıyım .

kullanıcı adı ve şifre admin olması lazım yanlış hatırlamıyorsam

simulationer' Alıntı:
HocaM

test desinger a girdin.

Bunu soruyorsun umarım.
hocam aslında benim tam kastetmek istediğim yani öğrenmek istediğim.öğretmenlerimizin word de hazırladığı bir soru kağıdını olduğu gibi paylaşıma açmak netsupportta bu mümkün mü acaba?

Yanlış anlamadıysam online sınav denemesi?

Paylaşıma açılabilir ama değerlendirmeyi yapamadıktan sonra bir anlamı kalmaz. Eğer sadece paylaşıma açmaksa mesele bu programı hiç kullanmayın. Ağ üzerinden dosyayı paylaşıma açın.

"simulationer" ün dediği yapılırsa değerlendirme yapılabiliyor.

Programı kullanmayalı baya oldu o yüzden menülerden ulaşılması gerekli yerleri yazamıycam...

Test designer ile sorular hazırlanır ve öğrencilere sunulur.
değerlendirme anlık olur.

Test designer kullanıcı adı : netsupport şifre:school

arkadaşlar merhaba bana acil net support 10 test desiyn passowor ve şifre lazım

Şimdiden teşkkür ediyorum

Arkadaşlar puanları biz verebiliyoruz. Hazırlanan soruları alttaki bölüme (Exam) atarken ilgili sınavı açtıktan sonra sağ taraftan soruları tek tek seçip ortada kalem simgesine tıklarsak puan verebiliyoruz. ben de yeni gördüm. kolay gelsin

Teşekkürler Bilgiler İçin..Bana da Şimdi Lazım Oldu.. :roll:
Fakat v9.02 de Bu anlattıklarınız yoook :(

Re:

simulationer' Alıntı:
HocaM

test desinger a girdin.

Bunu soruyorsun umarım.

ÖĞRETMENİM BEN NSS 10,5 İ KULLANIYORUM
FAKAT test desinger İ BULAMIYORUM

Geri