Netsupportl school eski versiyonlar artık kurulmuyo....

Kodla Büyü

nakressa

Üye
Netsupport schooll programının 8.51 ve daha eski versiyonları artık kurulmuyor. Kurmaya çalıştığımda VERSION EXPIRED hatası veriyor. Son bir kaç içerisinde kurmayı başarabilen var mı???

version expired dediğine göre yeni versiyon kurun diye ufak bir önlem almışlar demektir. İlla kuracam ben derseniz interneti kapatın ve bilgisayarın tarihini de programın yapım tarihine yakın tarihe geri alın. muhtemelen kurulur.

bilgisayarın tarihini geri aldım. Ağ kablosunuda çıkardım internete girmesin diye ve hala versiyon expired hatası alıyorum. Bunun çözümünü bilen yada bu durumla karşılaşan kimse yok mu????

benzeri durumla karşılaşmadım hocam :p
forumda daha üst versiyonları mevcut onları indirip kurun

hocam cra ck le kurulmamış ondan dolayı süre bitmiş yenisini o yüzden kurdurmuyor

arakadaşım o durumu yazılımcılar bilerek yapmış daha önceden kullananlar artık yeni sürümü kullansın diye crak dahi işlemiyor ama o crak yeni versiyondada geçerli

ben dün 1.faz bilgisayarlardan 8.0.0.0 birine kurdum sorun yok. Diğerlerinde zaten kuruluydu son kurduğun pc ise bozuldu image cd ile format attım tekrar nss kurdum no problem

hocam muhtemelen senin regedit e kayıt yapmış program. İlla kurmak istersen sanırım temiz bi format atsn iyi olur :)

hocam bendede aynı sorunu veriyordu VERSION EXPIRED diye...kurarken crackledim bi sorun çıkarmadı şimdi çok rahat kullanıyorum.....

hocam bu netsupport tan vazgeç bence. netop school gibi canavar program yok. ben netsupport kurmuştum. bir kaç makinede hata veriyordu, yani kuramıyordum bile. netop school ile hepsine sorunsuz kuruluyor. ve bilgisayarları yönetmek çok daha kolay ve sorunsuz. fonksiyonları da çok iyi. tavsiye ederim.

Geri