netsupport vb. programları kablosuz ağ ile kontrol..

Kodla Büyü

turkuaz25

Site Gezgini
arkadaşlar merak ettim.. şimdi elimizde 10 tane laptop olsa, bu bilgisayarlardan birini ana makina yapıp kablosuz ağ ile veya aynı ağ üzerindeki internet ile diğer bilgisayarları kontrol edilebilir mi; yoksa switch ile birbirine bağlamak zorunda mıyız :?:

Birbirine bağlı oldukları sürece (ha kablolu ha kablosuz farketmez) aynı şekilde çalışır, kontrol edilebilir.

peki nasıl yapılabilir.. hepimizin ortak internet ağında olması yeterli mi? ayrıca yerel ağ kurmamız mı gerekiyor.. ? :roll:

yardım edebilecek bi hocamız yok mu acaba- nasıl yapılabilir.. hepimizin ortak internet ağında olması yeterli mi? ayrıca yerel ağ kurmamız mı gerekiyor.. ? -

Evet hocam, aynı ağda olmanız yeterli. Bilgisayarlar birbirlerine yerel ağ üzerinden yerel ip adresi ile bağlanabiliyorlarsa bu durumda rahatlıkla netop/netsupport vb. yazılımları kullanabilirsiniz.

bence sağlıklı çalışması için ağ kurmanız gerekecektir. zira dediğiniz şekilde ben hiç bir verim alamadım

hocam kablosuzda hat guclu olmalı yoksa ıkıde bır netscholl uyarı verıyor ve vıdeo gosterımınde sıkıntılı ben denedım aynı gurupde olmanada gerek yok

Geri