NetSupport School ile bütün pclere video göstermek

Kodla Büyü

zodiac

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
projeksiyonumuz bozulduğu için öğrencilere izlettiğim ders ile alakalı videoları nss ile göstermek istiyorum, ama nasıl protaik şekilde yapabilirim?
gösterdiğim videonun aynı zaman da öğrenci bilgisayarlarında da yüklü olması gerekiyor mu? video göster dediğim de göstermiyro çünkü

Adımları izleyerek istediğinizi yapabilirsiniz hocam.Umarım faydalı olmuştur. donma kopma vs olmaz

Ekli dosyalar

• 1.png
    1.png
    25.6 KB · Görüntüleme: 940
  • 2.png
    2.png
    22.4 KB · Görüntüleme: 939
  • 3.png
    3.png
    19.3 KB · Görüntüleme: 935
  • 4.png
    4.png
    30.9 KB · Görüntüleme: 935
  • 5.png
    5.png
    360.6 KB · Görüntüleme: 928
Hocam ben 3-4 yıl önce bunu yaptım. O zaman 9.02 yüklüydu. Exper bilgisayarlardı. Öğretmen bilgisayarından gösterince olmuyor. Ya da inanılmaz ağır. Ama hepsinin aynı klasörüne aynı videoyu aynı isimle gönderirseniz bi de mpg avi yada wmv olarak. Mis gibi çalışıyor. Tek sıkıntı ya ileri alamıyordum ya da pause/play olmuyordu. İkisinden biri. Tam hatırlamıyorum. Bunu yapınca video basa alıyordu

Hocam Merhabalar göster seçeneği video için yavaş çalışıyor bunun yerine ben önce videoyu açıp durduruyorum. Daha sonra uygulama göster seçeneği ile videoyu seciyirum daha hızlı ve daha iyi oluyor bi deneyin isterseniz

elrond' Alıntı:
Adımları izleyerek istediğinizi yapabilirsiniz hocam.Umarım faydalı olmuştur. donma kopma vs olmaz

hocam emeğinize sağlık çok uğraşmışsınız çok çok teşekkür ederim, sorun şu ki denedim dediğiniz gibi ama videonun clientlara yüklenmesi çok uzun sürüyor, onu nasıl kısalta biliriz?

ugur03' Alıntı:
Hocam Merhabalar göster seçeneği video için yavaş çalışıyor bunun yerine ben önce videoyu açıp durduruyorum. Daha sonra uygulama göster seçeneği ile videoyu seciyirum daha hızlı ve daha iyi oluyor bi deneyin isterseniz

hocam göster ile videoların clinetlara yüklenmesi çok uzun sürüyor ve yüklenirken de nss kullanılamıyor, hocam videoyu clinetlara kopyalamıyor musunuz? videoyu kendi makinanızda mı açıyorsunuz? uygulama göster ile donma olmuyor mu hocam, sanki ben daha önce denemiştim ve donma oluyordu gösterince

Geri