netsupport school beni çıldırttı

Kodla Büyü

ozelbil

Site Gezgini
Lütfen yardım arkadaşlar.
Geçn yıllarda hiç bu sorunu yaşmamamıştım. Ana bilgisayardan diğer bilgisayarları görmeye çalışınca security key diye birşey çıkıyor oturum adı ve şifre istiyor ne denediysem olmadı. Belki serialde sorun vardır diye başka sürümünü kurdum oda olmadı. ağ düzgün çalışyıor güvenlik duvarı sorunu yok . Bilen varsa yardım etsin lütfen

bu windows ile ilgili bir sorun. Güvenlik update lerinden birisi dışarıdan erişim için şifre istenmesini sağlıyor. veye bilgisayarın güvenlik ve ağ ayarlarına bakın...

terminallere kurulum yaparken bağlanmak için şifre sorulması yönünde ayar yapmışsınız zannedersem, 8) sorun o yüzden kaynaklanıyor.

Programı kurduktan sonra öğrenci ayarlarında (student configrasyon) çeşitli ayarlamalar yapılabiliyor hatırlarsanız: Slient modda (gizli-görünmez) çalışma, sizde olduğu gibi parolalı bağlantı, bağlantıprotokolü vs. vs.

ÇÖZÜM:
Birinci yol: (tek ana makine ve lab varsa) öğrenci bilgisayarlarındaki ayarlar kısmına girmek ve girdiğiniz şifreleri iptal etmek. Tabii program açılış şifresini iptal etmenizi önermem, uyanık bir öğrenci ayarlara ulaşabilir.

İkinci yo: Admin (öğretmen) bilgisayarındaki ayarlar bölümüne girin ve orata security key kısmına öğrenci bilgisayarlarına girdiğiniz şifrenin aynısını girin. Eğer her bir bilgisayara farklı şifre yazdıysanız bu metod işlemez. Çünkü sadece yazdığınız şifreye sahip bilgisayara bağlanabilir.

(Şu an evden yazdığım için menülerin net yolunu yazamıyorum, eğer karmaşık olduysa, belirtirseniz okuldayken menülerin tam yollarıyla tekrar yazarım inş.)

Geri