Netsupport klasör değişikliği yapılamıyor hatası

Kodla Büyü

safran

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar bugün laboratuvardaki bilgisayarın birine windows 10 kurdum. Netsupport yükledim bilgisayara ulaşabiliyorum. Uzaktan kontrol edebiliyorum ama dosya aktarımında masaüstünü seçemiyorum
"3 hatası Dekstop üzerinde BT1 istemci klasörü değişikliği yapılamıyor. sistem belirtilen yolu bulamıyor" hatası alıyorum. Netsupport 11.47 sürümü kullanıyorum.

yolladığınız pc'nin kullanıcı adında tüekçe karekter veya boşluk varsa sıkınıtı olabilir.
ayarlardan safran isminde bir kullanıcı oluşuturup o kullanıcı ile oturum açıp eski kullanıcıyı silin
bir de öyle deneyin hocam.
kolay gelsin.

Şöyle oluyor c den kullanıcılar/BT1/Desktop diyerek açabiliyorum ama ne d sine ne de masaüstü kısayoluna ulaşamıyorum

Dosya dağıtımı da yapamıyorum. 3 hatası BT1 dosyasını açma #2502 hatası alıyorum

Merhaba hocam.
1. Windows10 ise cihazlarınız DENETİMLİ KLASÖR ERİŞİMİ nedeniyle masaüstüne dosya atılamıyor. Başlat'a Denetimli.... yazdığınızda çıkan menüden sadece açma-kapatma düğmesi olan bu özelliği kapatın. Yalnız... Defender gibi insanı kudurtan bir özellik. Zaman zaman kendi kendine açılabiliyor. Çocuklara bu özelliği kapattırıp tekrar dosya transferi yapıyorum.

2.NSS 11.x sürümlerinde ek olarak Türkçe Dosya adları nedeniyle problem çıkmaya başladı. Ben hiçbir uygulamayı Türkçe kullanmıyorum. Eski versiyonlarda bu problem olmuyordu ama 11'de yaşıyorum. Dosya isimlerinde ingilizce karakterler kullanın. Ancak probleminizin ilk bahsettiğim durumla ilgili olduğuna adım gibi eminim :)

3.Bir profil kullanmadan sadece Desktop ve D:\ gibi ifadeleri de deneyiniz sayın hocam.

Geri