Netsupport internet olmadan çalışmıyorm mu?

Kodla Büyü

kobra19

Üye
Arkadaşlar köy okulundayın ve internet yok ama 12 bilgisayar var ve netsuporttun yan uygulamalarını kullanmak istiyorum fakat clientler gözükmüyor. Güvenlik duvarlarını kaldırdım. (programı kurduktan sonra) Acaba kuramadım mı yoksa internet desteği olmadan çalışmıyor mu program yoksa? Kurarken bi şey yapıyormuyuz? Sadece ana makinaya tudor seçtim diğerlerine diğer şıkkı. Programı nasıl lisanslı hale getireceğim? ve program ayarlarında değiştirmem gereken bir yer var mı? Saygılar

İnternetle ilgisi yok. Fakat ağ bağlantılarından öncelikle bilgisayarlerın birbirini görmesi gerekiyor. Netop schoolu da kurabilirsin. Öğretmen bilgisayarına teacher, öğrenci bilgisayarlarına student. Sonra program kurulduktan sonra öğrenci bilgisayarında programı başlatıp herhalde tam hatırlayamıyorum action bölümü olması lazım buradan hide connect diye birşeyler yazıyordu. Yani öğretmen bağlandığında gizle diye bir seçenek var. Bağlanıldığında fazla dikkat çekmiyor. Fakat masaüstü sadece mavi oluyor. Yani masaüstü doğal olarak bir resim vb. ise ki öyle bu durumda bağlanıldığı belli olur.

Ağ bağlantılarımda bilgisayarları görüyosan çalışması lazım...

Görmüyosan ip lerı statik yap olur...

Geri