Netsupport İlginç Sorun

Kodla Büyü

LostParadise

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhabalar Arkadaşlar netsupport school da dersi anlatmaya basladıgım zaman Gösteri yaptıgım zaman benim internetim engelli oluyor hiç bir siteye giremiyorum nedendir bugün cok ugrastım çözemedim işin garibi öğrenci girebiliyor ben giremiyorum. 192.168.2.90 \98299\appwebprolist gibi birşeyler geliyor engel oluyor sonunu tam hatırlamıyor olabilirim.

Sayın Hocam,

Forumda yardımlaşma azaldı. Herkes işi geyiğe döktü. O yüzden sorulara cevap almaz çok zor.

İyi çalışmalar.

Geçen gün başıma geldi. Yukardaki internet kısıtlamalarıyla ilgili butonları kurcaladım. Hangisinden halloldu hatırlamıyorum ama halloldu.

Show yada gösteri dedigin zaman cikan kücük pencerede(show yapacagin ögrencileri sectigin pencere) asagidaki seceneklerinden birinde internet kisitlamalarini uygula diye bir sey var internet restrictions gibi bir seydi sanirim o tick isaretini kaldir
tamamdir

LostParadise' Alıntı:
Merhabalar Arkadaşlar netsupport school da dersi anlatmaya basladıgım zaman Gösteri yaptıgım zaman benim internetim engelli oluyor hiç bir siteye giremiyorum nedendir bugün cok ugrastım çözemedim işin garibi öğrenci girebiliyor ben giremiyorum. 192.168.2.90 \98299\appwebprolist gibi birşeyler geliyor engel oluyor sonunu tam hatırlamıyor olabilirim.
Hocam hangi sürüm bilmiyorum, tam olarak nerden olduğunu da hatırlamıyorum ama netsupport'ta current settings kısmında on showing kısmında block internet veya internet restriction gibi bir yer vardı. Orayı seçmişseniz iptal edin. Bilgisayarımda netsupport yok bu nedenle tam söyleyemiyorum.

Teşekkür ederim hocalarım okulda bakıcam sonucu yazarım buraya en azından böyle bir sorunu olursa çözüldügünden haberi olur yine başka bir önerisi ya da böyle bir sorun basına gelip çözen varsa yazabilirler :idea:

pilot okulda görevliyim. tahtalarda netsupport yok. servisi aradım adam bana inanmadı. kesinlikle program var diyor. ben de ısrarla servisi gönderin baksınlar yoksa kursunlar dedim. servis bugun geldi. netsupport yok. bana vereyim kurun dedi. ben de siz kuracaksınız dedim. adam fabrikada 25 kişiyiz yetişemiyom felan dedi. ben de okulda tekim. teslim ederken bunu kurup vermeniz lazımdı. siz kuracaksınız dedim. adam sinir oldu bana. eğer tahta çökese o zamanda biz kurmayız dedi. para talep ederiz dedi. bende kurulum cd si vermezseniz para talep edemezsiniz dedim. imaj dosyası var netten indirin dedi. niye indireyim siz verin dedim..... bugün stresimi attım biraz. gıcıklığım üzerimde. bakalım netsupport kuracaklarmı.

Uğraşsınlar Hocam paralarını alıyorlar sonuçta. İyi yapmışsınız.

netsupportun internet filtresini kullandığımda bende de benzer sorunlar olmuştu.
filtrelemeyi kaldırında sorun düzelmişti hocam...

arkadaslar araastırdım anahtar kelimeler dogru olmayınca sanırım göremedim yoksa neden konu acayım

Yok Hocam Millet Geyik yapıyora cevaptı biraz. Yoksa Netsupport 1074 ..... sorun diye nasıl aratasınız.

Geri