Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

NetSupport Bilgisayar Test Örneklerini Paylaşalım

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında reamonn15 tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. reamonn15

reamonn15 Üye

Netsupport 8,51 kullanıyorum lab'ta öğrencileri sınav yapmak için elinde bulunan soruları word ten programa copy paste ile uyguluyorum ve 4 şıklı sorular oluşturuyorum. Sizlerde bu programda Bilgsayar ile ilgili örnek test soruları hazırladı iseniz foruma koyarsanız memnun olurum. 4 5 güne elimde baya hazırlarnmış test olur onları siteye koyarım. Sizlerden den bekliyorum.

Test göndermek isteyenler,
    NetSupport School Test Designer hazırlarıdıkları testleri Export ederek o dosyaları paylaşırlarsa çok sevinirim. Program School.mdb isimli databesi içine yüklüyor testeleri onu da sıkıştırıp gönderebilirsiniz.

2. firstprivate

firstprivate Site Gezgini

Ben netop un 4.0 versiyonunu yeni kullanmaya başladım... testleri hazırlaması biraz uğraş gerektiriyor ama kesinlikle etkili bir yöntem ben hazırlamaya yeni başladığımdan 1-2 hafta içerisinde birkaç konuda test hazırlayacağım ve burada paylaşabilirim... versiyon farkı olurmu acaba? sizdende paylaşım bekliyorum:)

3. tecnoteacher

tecnoteacher Aktif Üye

Arkadaşlar konuyyu ilgi ile takip edeceğim .ben denedim ama yapamadım birkaç örnek oluşursa sanırım bir iki deneme ile bizde katkı sağlayabiliriz .Admin kardeşlerim konuyu sabitlerse güzel bir başlık oluşur sanırım..

Yüklüyor...