Netsupport 9.2 kurduğum bilgisayarlardan yalnızca birini görebiliyorum

Kodla Büyü

gulogr

Aktif Üye
Merhaba arkadaşlar. öğretmen bilgisayarına ve bir öğrenci bilgisayarına bu siteden indirdiğim netsupport9.2yi kurdum. nasıl kurdum bilmiyorum ama önce çalışmamıştı. kaldırıp tekrar kurduğumda çalıştı. bi hafta kadar sonra diğer öğrenci bilgisayarlarına da kurdum. Amaaa sonradan kurduklarımı öğretmen bilgisayarında göremiyorum. neden kiii :cry: :cry: Acaba seri no, aktivasyon ya da başka bi şey mi farklı oldu?? ya dadaha doğrusu o tür bir farklılık bilgisayarların birbirine görmesine engel olur mu? olmazsa neden bu sorunla karşı karşıyayım şimdi acep? :cry:

student config penceresinde ayar yapmışmısın öncekilere bi bak hocam. yaptıysan aynısını yap

değerli arkadaşım eğer öğrenci bilgisayarlarına kurulum yaparken security kısmına şifre verdiysen öğretmen bilgisayarından öğrenci bilgisayarlarını göremezsin.

teşekkürler ilginize. Hiçbi ayara dokunmamıştım. Artık öğretmen bilgisayarım da iptal :? kaldırıp tekrar kurayım dedim veee kuramadım. crackleyemedim nedense.

Sorunu çözdüm sonunda. dediğiniz gibi bir kaç bilgisayarın isimlerini değiştirdim. (ipleri zaten önceden elle vermiştim.) Bi de vistada ***** çalıştırıken sağ tuş yönetici olarak çalıştır demek gerekiyo. Yoksa işlem yapıyo gibi gözükse de bişi yapmıyor.

Geri