NetOp görüntü alma ve verme sorunu acil!

Kodla Büyü

zerdust

Site Gezgini
arkadaşlar netop 3. 0 ı yeni kurulan bir laba yükledim ağ da sorun yok ip ler de çakışma yok her bilgisayar birbirini görüyor ve internet çalışıyor, netop ı çalıştırıyorum attention ve chat gibi özelliklerini çalıştırabiliyorum ama kendi bilgisayarımın görünütüsün gödnermek isteyince bilgisayarı resetleniyor, onların görüntüsün görmek isteyince o bilgisayarı resetliyor, ekran kartları gforce128mbyt,işlemciler c2duo, 1024 ram,acil yardım

defalarca yaptım ama çözüm olmadı, bu arada bilgisayarlara sistemi yeni kurdum onu da belirtiyim

program crackında sorun vardır büyük ihtimalle
çok eski bi sürüm 3.0 zaten
en azından 4.0 bul hocam...

ah hocam ah denemedim mi, kullandığım 3.0 sürümünü daha önce başka lablarda defalarca kurdum kullandım halad akullanıyorum, hatta olmayınca 5.0 ını buldum(crackli) onu da kurdum denedim, aynı yerde aynı hatayı verdi, görüntü alma ve verme de reset atıyor, delirecem :)

hocam netop 5.0 in deploy ozelligi var yani uzaktan ana makinadan client lara kurabiliyorsunuz.. onu bu sekilde kurun eger calismazsa ekran karti driverlarinizi yenileyin ondan kaynaklaniyor olabilir.....

programı kurmamda bi sorun yok, kuruluyor. Ekran kartlarında bir sorun görünmüyor, hatta çözünürlüğü azaltarak artırarar, donanım ivmesini düşürerek de denedim, ama sonuç yine hüsran :cry:

hocam aynı sorun bendedevardı internetten 5.0 ını indirip kurdum ve sorun çözüldü. son sürümünü indir ve kur holloluyor.

5.0 ı denediğimi belirtmiştim ama yendiden denerim belki crckinde bi sorun vardır, hatta 5.0 ı xappex arkadaşım ya da elindeki sürüm craccckli ve sorunsuz çalışan bir arkadaş buradan gödnerebilirsen ya da nette bi yere atarsan makbule geçer.

Geri