netop da görüntü sorunu

Kodla Büyü

keyloger

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar netop5 kullanıyorum labımda.Önceden bi sorun yoktu ama şimdi labdaki 3 makineye benim ekran görüntümü vermeye calıştığımda görüntü gelmiyor ve siyah ekran geliyor.o bilgisayarlarda görev yöneticisinden programı sonlandırıp tekrar netop programını çalıştırınca o görüntü gelmeyen bilgisayarlara görüntü sorunsuzca gidiyor.Neyse baştan kurmak zor geldi bende uninstall yaptım ve tekrar kurarak bu sorunu çözebileceğimi düşündüm ancak programı kaldırıp tekrar kurunca şifrelerin ve sınıf adının falan verildiği yer (run setup wizard) otomatik olarak gelmiyor ve eski bilgileri hatırlıyor ve sorun bu yüzden ortadan kalkmıyor. Bu konuda sizce ne yapabilirim?

Hocam Netop kullandığınızda ağın internetini kesin, öğrenciler o sırada kesinlikle flash takmasınlar..
Netop 6 yı kullanmanızı ve bağlantı tipini IPX olarak ayarlamanızı öneririm..

teşekkürler hocam bende zaten 6.0 vardı. ana makineye format atıktan sonra bu şekilde oldu, Bağlantı tipin değiştirelim. Çözümü bulursam burayla paylaşırım.

Hocam güncelleme yapınca kendisi bişeler yükledi sonunda hata versede artık karanlık görüntü gelmedi, sizde bi güncellemeyi deneyebilirsiniz.

WindowsXP-KB959252-v2-x86-TRK
bu eklentiyi eklemeniz gerekiyor hocam bir tanesiside kaldırmanız ama hangisini kaldıracagınızı unuttum. ben böyle çözmüştüm zamanında

Geri