net support programı arıyorum

Kodla Büyü
yunusakyasan61' Alıntı:
desteğinizi bekliyorum arkadaşlar teşekkür ederim...

Elimde 9.02 ve 10.5 sürümleri var ve çok memnunum. Özelden ulaşabilirsiniz. İlk fırsatta da bir yere yükleyip size link vermeye çalışırım.

hocam eğer elinizde varsa bana da gönderebilirmisiniz.. bende var fakat problemli baya..çokuğraştım olmadı... şimdiden teşekkür ederim...

angel_33' Alıntı:
hocam full mü bunlar

Kurulum için gerekli herşey zip içerisinde demiştim :wink: Program setupları direk programı çıkaran firmanın sitesinden bizzat indirdim. Full yapmak için gerekli şeyleri de program setupları ile upload ettim.

Ne kadar çok arayan varmış. Ben de sorarak talep eden arkadaşa teşekkür ediyorum. :alkis:

hocam çok teşekkür ederiz.. indiriorum şimdi .. dediğim gibi bende vardı fakat baya sorun çıkardı. umarım bununla problem çözülür.. tekrar tekrar teşekkürler... :++:

hocam iyide kurduktan sonra bir kod istiyor.ona ne yazacağız :? :shock:
wistada problem oluyormu çözümü nedir? :cry: :cry:

hmmtklnc' Alıntı:
hocam iyide kurduktan sonra bir kod istiyor.ona ne yazacağız :? :shock:
wistada problem oluyormu çözümü nedir? :cry: :cry:

İstediği kodu zip içerisindeki iki tane programcıktan öğrenebilirsiniz.

Benim size tavsiyem 9.02 versiyonunu kullanın. 10.5 sürümü ile arasında çok da fazla bir fark yok. 10.5'in kırılması biraz daha uğraştırıyor bazen.

badsector' Alıntı:
windows 7'de çalışıyor mu bu sürümler arkadaşlar?

Çalışmaması için hiç bir sebep yok. Win 7 x64 Home Premium'da denemiştim 10.5 sürümünü. Client olarak denemedim ama resmi web sitesinde 10.5 sürümü için Windows 7 uyumlu diye belirtilmiş.

eya' Alıntı:
badsector' Alıntı:
windows 7'de çalışıyor mu bu sürümler arkadaşlar?

Çalışmaması için hiç bir sebep yok. Win 7 x64 Home Premium'da denemiştim 10.5 sürümünü. Client olarak denemedim ama resmi web sitesinde 10.5 sürümü için Windows 7 uyumlu diye belirtilmiş.

pazartesi bi deneyim hocam, teşekkürler..

Geri