NE zaman açıklanacak bu özür grubu?

Kodla Büyü
yesimk06' Alıntı:
bunların mesaisi 17:30 da mı bitiyor? mesaiden sonra açıklayacah halleri yok heralde
mesai saati problem değil ki hocam.. adam alarm kurar gibi sistemi belirli bir saate ayarlar çeker kapısını gider.. bizim gibiler de böyle F5 eskitir.. :?

Yüce allah inşallah bu meb'in bin türlü belasını verir, okullar işleyemez olur, veliler toplu isyan ederde, bu bakanlığı topluca temizliğe çekerler...

Şu milli eğitim numunelik bi tane güzel iş yapamaz mı yahu .

xxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxx !!!

bugün aldığı beddualar yeter meb'e. insanların sinirlerini yıpratmaya hakları yok bu kadar. sabahtan beri ne yaptığımız bi işten lezzet aldık ne yediğimiz içtiğimizden..

şu an itibariyle açıklandı arkadaşlar. Hayırlı olsun biz istediğimizi aldık.Allahım Şükürler olsun.Darısı herkesin başına :)

ARKADAŞLAR KOCAELİ DE MESLEK LİSELERİNE ATANANLAR BURDAN PAYLAŞABİLİRMİ ACABA???

ben atanamadım ama boş kalanlara tercih yapacağım. hangileri boş kaldı onları merak etmiştim. ben dilovası yazmak zorunda kalmıştım. tef mezunuyum. istemeye istemeye ilköğretim yazmak zorunda kaldım. ama atanamadım:D şimdi boş kalanlara tercih yapacağım.

Geri