Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

Ne olacak bu işin sonu?

Konu, 'Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenleri' kısmında blankkeyframe tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. blankkeyframe

blankkeyframe Seçkin Üye Seçkin Üye

Eylül 17 den beri okulda 8-5 durmaktayım bugünde yine 8 de geldim. Formatörlük yazısı hala gelmedi geçen ay için ek ders yazılmadı haliyle.. kendimi aptal yerine koyulmuş gibi hissediyorum.. sabah nöbetçi öğretmenleri panoya yazmadığım için müdür yardımcısından fırçamı bile yedim.. Sisteme küfür etmekten yoruldum.. ne yapacam ben şimdi sadece derslerime girip evime gitsem bu idarecilerle papaz olcaz iyice.. gitmesem boşu boşuna angarya işler yapmak zoruma gidiyor. Bu reva mı şimdi? bize yapılan bu haksızlıklar ne zaman son bulur dersiniz? daha meslek hayatının 8. ayında bunları söyletiyolar kaçış yolu aratıyolar insana bize bunları yaşatan herkesin Allah belasını versin..

2. aysef

aysef Aktif Üye

amin. artık malesef beddua etmeye başladık. sisteme başıımızdakilere

3. trajedi1

trajedi1 Site Gezgini

Hangi ilde görev yapıyorsunuz hocam?

4. xodeda

xodeda Süper Üye Süper Üye

Hocam sen ne yapıyorsun. sanane nöbetçi listesinden. Aman dikkat et elini vermişsin kol gidiyor. Sende ağzına geleni söyleseydin. Adam olsaydında listeni assaydın deseydin ya hocam bu onun görevi. hemde görev başlamadan neden kalıyorsun okulda. Seni biraz acemi görmüşler sanırım artık böyle davranmalarını engelle.

5. mevali

mevali Aktif Üye

ben de öyle hissettim :x

6. grandmasterb

grandmasterb Seçkin Üye Seçkin Üye

Evet sıkıntı çok.Çoğıukişi aynı durumda.Onaylar gelmediği için alamadılar ekdersi.Ama okulda duruyorsanız yazı geldikten sonra yani diğer ayın ekdersinde almanız lazım.
    Panoya yazı yazmadığınız için fırça yemek nedir arkadaşım?Benim takıldığım konu bu?

7. xodeda

diğer ayın ekdersini alamaz hocam. görev başlangıcı itibariyle alır.

8. blankkeyframe

hocam daha aday öğretmen olduğumuz için idarecilerimiz bizi her türlü idari görev verebilirlermiş yönetmeliği okuttu hakikaten öyle bunlarda onu kullanıyorlar.. yoksa tabiki benim görevim değil panoya yazmak ki rica etse yine yazarım problem değil... sizce yazım gelmediği için dersim olmadığı saatler okulda durmasam mı?? sorun yaratır mı? hem idarecilere nasıl dicem bunu size kolay gibi gelilyor bunu söylemek ama benim için çok zor..

9. AppleJuice

AppleJuice Aktif Üye

hocam ezdirmeyin kendinizi. formatör olacam nasıl olsa diye derslerimi 3 güne topladım.
    sabah ilk saatleride drs koymadım. formatörlük yazısı gelinceye kadar 3 gün 8.30 12.30 çalışıyor 4 gün tatil yapıyorum valla. diğer öğretmenlerin çekemez bakışlarına da idareye de takmıyorm valla...

10. mysybl

mysybl Site Gezgini

hocam bildiğin kaşınmıssın yani ne nöbeti ne 8-5 i,onay yazın çıkmadan.bu işler böyle yürür. 24 saat okulda kalsan sana 24 saatlik ek ders mi yazacaklar sanırsın. görev yazın gelmeden ne ekdersi bekliyon

11. noktanet

noktanet Seçkin Üye Seçkin Üye

görevlendirme yazın gelmedi ise nie gidiyorsunki hocam.

12. grandmasterb

grandmasterb Seçkin Üye Seçkin Üye

diğer ayın derken eylül ayından bahsediyorum.Onay eski tarihe dönük olarak gelir.O tarihten itibaren alabilir.Muhtemelen aynı şeyi söylüyoruz.

13. xodeda

valla hocam başta yumuşak yüzünü göstermişsin artık işin zor. Bende adayken idarecilere sormazdım çıkar giderdim. bir sorunda yaşamadım. tabi sizin idare ne yapar bilemem. eğer yinede ayne davranırlarsa sık dişini adaylığın kalkınca hiç bir isteklerini yapmazsın ve cevaplarını sakınmazsın.

14. blankkeyframe

daha yeniyim hocalar o yüzden böyle durum şimdi beni gaza getirdiniz, derse girip eve gitcem yazım gelmedi dicem.. bana idarecimizin vereceği cevap şu olacak; hee öylemi tamam yazın gelincede yazıdaki kuralları uyugularız o zaman 5'e kadar durursun burda dicek..

15. kerasus

kerasus Aktif Üye

resmi yazıyı göremeden fazladan 1 dk durmam okulda walla hocam sen baştan ipi vermişsin. Yazı Gelse ve yazıda görevlendirmeler 1 kasımda başlicak deseler geriye dönük ek dersini vereceklerini mi sanıyorsun. Geçmiş olsun hocam.

16. kerasus

kerasus Aktif Üye

hocam zaten yazıda 5 e kadar bekle diyorsa bekliceksin böyle idarecilerin eline koz verirsin ben seni idare ettim erken çıktın sende benim kölemsin ne istersem yaptırırım moduna girersinki bu çok daha tehlikeli resmi yazı esastır sen bana kıyak geçme bende işimi yapayım demek lazım. diye düşünüyorum

17. bilerzen

bilerzen Seçkin Üye Seçkin Üye

başımıza bizden biri geçene kadar bence bu iş böyle sürecek.. çünkü başımızdakiler bizim sıkıntılarımızı anlamıyorlar.. tıpkı bilgisayardan anlamayıp da bütün çocukların bilgisayar kullanmayı bildiklerini zannetmeleri gibi..

18. sami55

sami55 Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam sen de kendine çok yazık etmişsin ya formatör olmadan ama ne yaparsın artık geçmiş olsun Allah sabır versin sana da

19. ayhankesicioglu

ayhankesicioglu Aktif Üye

çok doğru :alkis:

20. tayinci42

tayinci42 Hiperaktif Üye Hiperaktif

hangi kanuna göre seni 8-5 çalıştırıyorlar???? aday öğretmen yetiştirilmesiyle ilgili yönetmelikleri iyice oku. seni köle gibi kullanıyorlar.

1-görevlendirme yazın gelmediyse dersin bitince çık git evine
    2-verdikleri her türlü idari görevi yazılı şekilde versinler yazılı görev vermiyorlarsa asla yapma
    3-işleri aksat sana soruşturma açamazlar çünkü stajersin her türlü papaz ol idarenle bişey olmaz korkma.
    4-sana rehber öğretmen tayin ettilermi, stajer çalışma planı verdilermi??
    5-müdür yardımcın sana kızarsa suratının ortasına okkalı bir yumruk atarak burnunu kır. (şaka tabiki, içimden geldide.. bu son yazdığımı yapma sen)

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal