Ne Bitmez Çalışma...

Kodla Büyü

muhalif33

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
HMZAYDGDU ‏@hmzaydg 2 sa.2 saat önce
Bilişim öğretmenleri normu ile ilgili sayın müsteşarımızın verdiği talimat doğrultusunda çalışıyoruz kamuoyunu bilgilendireceğiz

her okulda çoğu işler internet üzerinden yapılıyor.. EBA, E-Kurs, E-Okul gibi birçok uygulamayı zaten biz yapıyoruz.. BTR yiz ama hem ders, hem tahta ve tabletler hem de idari işler.. Bence Müdür Yardımcısı olarak alsınlar bizi.. Ha bunun yanında yaptığımız ttamircilik-teknisyenlik de cabası..

Mesajı bulamadım ama inşallah daha içinden çıkılmaz bir hale sokmazlar

hocam o tweetin altına inanmıyorum diye yazdım... yine yazıyorum... bu masallara karnım tok benim...gittiği yere kadar gerisi kader...iyi geceler....

dengem' Alıntı:
her okulda çoğu işler internet üzerinden yapılıyor.. EBA, E-Kurs, E-Okul gibi birçok uygulamayı zaten biz yapıyoruz.. BTR yiz ama hem ders, hem tahta ve tabletler hem de idari işler.. Bence Müdür Yardımcısı olarak alsınlar bizi.. Ha bunun yanında yaptığımız ttamircilik-teknisyenlik de cabası..
hocam 5 yıldır bu işlerle uğraşıyorum bu sene pes ettim sadece btr yim norm fazlası olmama rağmen kafam o kadar rahat ki anlatamam

Bir ara bitmek bilmeyen bir çalışma vardı hatırlarsanız, sonrasında böyle bir çalışmamız yok şeklinde sonlanmıştı..

Hadi hayırlısı diyelim. Kadrolu BTR, Kadrolu Bilişim Müdür Yardımcısı.... artık adını koysunlar da herkes ne yapacağını bilsin ve her sene başı acaba bu sene ne olacak gibi bir kaygıya düşmesin.

Hamza Aydoğdu Bilişim Öğretmenlerini pek sevmez o yüzden pek umutlanmayın. Biz saa nettik gardaşım diyesim geliyor bu adama :|

norm ile ilgili bir çalışma olduğuna inanmıyorum. btr ile ilgili de bir çalışma olduğuna da inanmıyorum. 10 yıllık öğretmenim 10 yıldır aynı muhabbet.

Arkadaşlar pazar günü seçim var! Hamza Aydoğdu'nun söylediği çalışma Cumartesi gününe kadar yapılır. Pazartesi günü rafa kalkar... Bizede üzülerek söylüyorum ki yine :p :p :p

Alınması gereken aslında tek ve önemli bir karar var.
Her okulda bir idareci Bilgisayar Öğretmeni olması zorunlu olmalıdır.

Herkes idarecilerin işlerini istese de istemese de bir yerde bulaşıyor. Görevi sorumluluğu olmadığı halde idari işlerle uğraşmayan bilişimci var mı???

Geri