Nanomatik bulaşık yıkama topu

Kodla Büyü
Nanomatik çamaşır yıkama topu ve bulaşık pedinden kesinlikle uzak durun. ben ikisinide aldım ve hiç bir temizleme
etkisi olmadığını gördüm. ayrıca kirece karşıda hiç bir etki göstermiyor.bunun üzerine ürünleri iade etmek istediğimi
söyledim ve dediler ki kullanılmış ürünü almıyoruz bunun üzerine bende kullanmadığımı söyledim ve yetkili kişiye ulaş
mam bile günler aldı. yetkili kişi ürünü iade almamak için çok uğraştırdı beni. denemeden nerden biliyorsun ürünün işe
yaramaz olduğunu dedi. bende satış sözleşmenizde denenmiş ürünü geri veremeyeceğim yazıyor bu sebepten ve ürününüzün
işe yarar olmadığını düşündüğümden kullanmak istemiyorum ve paramı geri almak istiyorum dedim. uzun uğraşlar ve tüketici
makemesine şikayette bulunacağımı söyledikten sonra, iade almayı kabul ettiler. kargoyla yolladım ve paramın bana ödenmesi
bir ayı buldu. bu sürede çok kere aramak ve sıkıştırmak zorunda kaldım. bu ürünleri iddia ettikleri avantajlardan ötürü
ve İkbal Gürpınar hanıma güvendiğim için almıştım. fakat bu iyi bir ders oldu. bu ülkede kimseye güvenilmez. bunlar
tamamen sahtekar ve insanların paralarını işe yaramaz bir plastik top vererek çalıyorlar. denememi de şöyle anlatayım:
60 derece sıcaklıkta ve her zamanki kullandığım deterjanın 1/3 ini koyarak yıkama yaptım. çocuğumun kakasıyla az kirlenmiş
çamaşırının aynen kaldığını, beyazların beyazlamadığını yani hiç temizleme etkisi olmadığını gördüm.yani deterjansız temiz
lik diye birşey söz konusu değil ve olamaz. zaten bu hileye düştükten sonra konu hakkında araştırma yaptım ve wikipedia'a
da bu çamaşır topları hakkında yazılmış ingilizce bir makale buldum(http://en.wikipedia.org/wiki/Laundry_ball).
özet olarak orada diyorki: bazı kişiler bilimselmiş gibi iddialar ve açıklamalar ileri sürerek(bunların bazıları yalan
bazılarıda gerçek olsa bile çamaşır temizleme üzerine etkileri yok) bu toplarla temizlik yapılacağını söyleyip bir
kandırmaca yapıyorlar.Dünya ticaret örgütüncede sahte iddialarından ötürü bu topları satan bazı firmalar cezalandırılmış
ve kapatılmış.Kısaca sadece nanomatik değil bu tip yıkama topu vs. ürünlerden kesinlikle uzak durun aksi takdirde
paranızı boşa harcamış olacaksınız.ben bu metini insaniyet namına yazmak ihtiyacı duydum.başkalarıda benim yaşadığım
sıkıntıyı yaşamasın ve bu sahtekarlara paralar kaptırılmasın...

bizzat ikbale ulaşmak lazım kanala telefonla bağlanıp firmanın ismini deşifre etmek lazım o zaman

İkbal Gürpınar güvendiğiniz için aldıysanız kusura bakmayın da tam adamların aradığı saf müşteri profili özelliklerini taşıyorsunuz demektir.

İkbal Gürpınar'ın programına çıkan bir doktor vardı ömer coşkun diye. Herşeyi bitkilerle tedavi ettiğini söyleyen. Yok ökse otu, yok civan perçemi... Bu adamın muayenehanesine gittik yiğenim için. Normal olarak tedavileri yapılıyor ancak alternatif denemek istedik. Kocaman bir bina da üzerinde ömer coskun yazan çarşaf asmışlar. İçeri girdik 100 kişiden fazla insan var belki. Bize de sıra numarası verdiler ama 2 gün beklesen ancak sıra gelir. Türkiyenin her köşesinden hastalar vardı. Özellikle eli ayağı tutmayan, yürüyemeyen bedensel engelli hastalar... Bu hastalara ömer coşkun bitkisel tedaviyle ne yapabilir. İnsanların umutlarıyla oynamaktan başka birşey değil. Son zamanlarda da pek görünmüyor düzenbaz. Foyası ortaya çıktı galiba. İkbal gürpınara olan güvenim de sarsıldı ömer coskundan ve nanomatikden dolayı. Öyle de inandırıcı anlatıyor ki bembeyaz çıkıyormuş çamaşırlar diye. Herkes bi yolunu bulmuş kolay paranın

Geri