Nabi Avcı Özür Grubu Atamaları için açıklamada bulundu.

Kodla Büyü

neverjealous

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
A Haber Deşifre Programında Canlı Yayın programına katılan Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı Özür grubu atamaları ne zaman yapılacak sorusuna cevap olarak Bakanlık olarak diğer kurumlarda ki atamaların yapılmasını bekliyoruz Eş durumu atamalarını 30 Ağustostaki askeri şura bittikten sonra yapacağız Çünkü Milli eğitimde öğretmen eşlerinin büyük bir kısmı asker onların ataması netleşince tüm eş durumu atamalarını yapacağız.

http://www.mebpersonel.com/ogretmen-ata ... 75283.html

-----

Bakan AVCI Özür Grubu atamaları tarihi için açıklamalarda bulundu. Bakan Avcı ,Bakanlık olarak özür grubu atamalarını bir an önce yapabilecek durumda olduklarını fakat MEB dışında gelişen durumlardan ötürü Özür grubu atamaların Ağustos ayında yapılacağını açıkladı.

İşte Bakan AVCI'nın Özür Grubu Atamaları Konusunda ki O Açıklamaları

Askerler ile biz çok iç içeyiz dolasıyla askerinde atama takvimi 30 Ağustosa endeksli şura oluyor 30 Ağustosta ondan sonra yer değiştirecek olan askerin yeri belli oluyor bizde asker eşleride çok büyük yekün teşkil ediyor onlar da mağdur olmasın diye onları bekliyoruz . Önce askerler atasınlar sonra bizim öğretmenlerimiz, atama talebinde eş durumunda v.s. bulunsunlar veya biz atamaları o zamana erteleyelim ki mağdruiyet oluşmasın bu tür şeyler nedeniyle malesef istedigimiz halde bize kalsa biz temmuz ayında bütün atalmaları yaparız gitsin yerini bilsin okullar başlayınca herkes yerini alışarak okula gitsin isitiyoruz maasef bunu yapamıyoruz.

WWW.MEBPERSONEL.COM/ ÖZELE HABER

http://www.mebpersonel.com/egitim/2015- ... 75345.html

hangi ara ev tasiyacaz ev bulacagiz ilisik kes basla git gel of anam of gereksiz rapor alacagiz olacak olan o yani..

Kusura bakmayin ama aciklama celiskili. Askerlerin tayinleri mayista belli oluyor. Sadece generallerin terfileri yuksek askeri surada belirleniyor. İsin garibi takvimde 30 agustosa kadar diyor ozur grubu atamalarini. Ozur grubunu 30 agustostan sonra yapilirsa ilk atama ne zaman yapilacak? Gecen senelerde bu is ihtiyac duyulmasi haricinde 2. Ozur grubu tayini yapilarak cozuluyordu.

Bu nedir yaa.. Resmen bizimle dalga geçiyor bu ş....ler. :x
Peki askerleri düşünen sözde meb bakanı acaba neden kendi öğretmenlerini düşünmez merak ediyorum.. Özür grubu bekleyenlerin %80 i yine öğretmen eşler..

valla hala bu basiretsizlere oy verenlere bunları savunanlara diyecek birşey bulamıyorum. bir ülkenin tüm geleceği eğitim bakanlığı üzerindedir. sağlık güvenlik teknoloji gelişim sanayi vs vs. herşey eğitimle mümkün o yüzden eğitimin anasını bellediler ki hiçbirşeyimiz gelişemesin saplanıp kalalım. Hep dışarı bağımlı olalım. Eğitim sadece sınıf içinde akıllı ( nesi akıllıysa) tahta kullandırmakla olmaz. Ailelerin gelirleri yerlerde çocuklarıyla ilgilenen kaç ana baba var. öğretmenlerin sıkıntısı bitmiyor... ama herşey süper duble ( duble de dilimizin yegane terimlerinden ) yollarımız var ...

Neymiş öğretmen eşlerinin çoğu askermiş. Sen onu benim külahıma anlat, yüzlerce öğretmen tanıyorum en fazla beş tanesinin eşi asker yada polis. Desenize arkadaş bir kaç tanıdık asker eşi var onlara yer bulacağız diye... Bu adam nasıl bir eğitim bakanı ya, öğretmenden yana hiç mi faydalı bişey söylenmez...

ulan bide öğretmenleri düşünün. biz neciyiz peki, 8 aylık çocukla neye bekletiyorsun bizi. Sizdeki vicdan gavurda bile yok ne diyim size

Geri