Nabi Avcı mesaj attı

Kodla Büyü

BayTerapi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
bizlere attığı mesaj samimi ama bakanlığını yaptığı öğretmenin çalışma zamanından habersiz...

msj şöyle ;

"sevgili öğretmenim, emeklerinize teşekkür eder, iyi tatiller dilerim..."

ben de cevapla yazıp "sayın bakanım siz bari yapmayın öğretmenlerin 1 temmuza kadar seminer dönemi devam ediyor..." demek isterdim ama cvp atılamıyor sms e :)

ee bakanımız bile bu şekilde görüyorsa bizi halktan herhangi bir kişinin 3 ay tatiliniz var çok rahatsınız daha bir de üstüne ağlıyorsunuz diyip mesleğimizi itibarsızlaştırması çok normal...

bence bakanlığa mail atıp bu yanlış mesajı düzelttirmeliyiz...

Yine bir;
"agam bizimlen egleniyir herhal " :puhaha: vakası.

Yoksa koskoca bakanın öğretmenlerin gerçek tatilinin 1 Temmuzda başladığını bilmemesi imkansız. Bu öğretim yılını bitirdiniz, Eylülden sonra yeni hakaretler ve toplumun gözünde daha da itibarsızlaştırmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz demek istediler herhalde.

banada geldi, iyi tatilleri okuduktan sonra çok lüzumsuz, özensiz buldum :eek:

ne kadar saçma bir msj.zorla tutuyorlar bizi.ders vermiyoruz ögretim yöntemleri materyal geliştirme falan filan yapın diyorlar...egtim sistemi odunlaşmış bize de yakmak düşüyor...

Sayın bakan acaba "Seminer döneminde hiç bir faaliyet yapmıyorsunuz. Tatil yapıyorsunuz" mu demek istedi. Yada "Semineri boş verin, tatil yapın" mı demek istedi. Bende anlamadım. Anlayan beri gelsin ... :eek:

Yav iyi tarafından bakin en azindan ömer dincer gibi parmak sallayip tehdit etmiyor Nabi bey.

pazartesi okula gitmiyorum zaten.. müdür bey, hayırdır? derse;"- yahu bakan bey bizim çok yorulduğumuzu düşünüyor o yüzden tatilimizi 2 hafta öne almış... msj bile attı yahu iyi tatiller diye.." dicem :puhaha:

fahrican' Alıntı:
Yine bir;
"agam bizimlen egleniyir herhal " :puhaha: vakası.

Yoksa koskoca bakanın öğretmenlerin gerçek tatilinin 1 Temmuzda başladığını bilmemesi imkansız. Bu öğretim yılını bitirdiniz, Eylülden sonra yeni hakaretler ve toplumun gözünde daha da itibarsızlaştırmaya kaldığımız yerden devam edeceğiz demek istediler herhalde.
:+1:

Arkadaşlar ders anlatmanın zorluğunu bilen bakanımız, öğrenci olmadığı zaman akşama kadar da okulda kalsak yine de tatil gibi olup, yorulmadığımızı bildiği için böyle bir msj atmıştır :)

Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Ömer Dinçer'e bin basar, beşyüz çarpar...
İyi bir adam. Tonton. İtici değil...

zaten ömerin kellesini aldıktan sonra sayın bakanı başımıza bi el freni bir dede olsun insanlara sıcaklığını hissettirsin diye getirdiler.
yoksa herkes biliyor ki dinçer denilen mahluk öğretmenlere hakaret ediyordu tehdit ediyordu öğretmenleri kendine küstürüyordu birileri baktı ki kan kaybediliyor meb i kendine düşman ediyordu özellikle sarı cık lar hemen bir hamleyle herifi aldırdılar

g.cetin.66' Alıntı:
Dev Kitap Arşivi' Alıntı:
Ömer Dinçer'e bin basar, beşyüz çarpar...
İyi bir adam. Tonton. İtici değil...

zaten ömerin kellesini aldıktan sonra sayın bakanı başımıza bi el freni bir dede olsun insanlara sıcaklığını hissettirsin diye getirdiler.
yoksa herkes biliyor ki dinçer denilen mahluk öğretmenlere hakaret ediyordu tehdit ediyordu öğretmenleri kendine küstürüyordu birileri baktı ki kan kaybediliyor meb i kendine düşman ediyordu özellikle sarı cık lar hemen bir hamleyle herifi aldırdılar

Eğitimi berbat etme ve öğretmeni aşağılama politikalarında zerre değişiklik yok. 2002 den beri bakanlar değişse bile temel zihniyet aynı. 4+4+4 gibi Dinçer ve önceki bakanlar döneminde yapılan düzenlemelerin arkaplanında da şu anki bakanımız vardı.

Kaç tane öğretmenimiz öldürüldü, darp edildi Dinçer ve öncekiler zamanında nasıl hiç birine sahip çıkılmayıp bu olaylar engellenmedi ise şimdiki bakanımızın tutumu da aynı.

Bakan X de olsa Y de olsa eğitimin ve öğretmenlerin durumu olumlu değişmeyecek.

Geri