Nabi Avcı, 'tecrübem yok' diyerek Genel Müdürlüğü reddetmiş

Kodla Büyü
güvenlik görevlisi şehit oldu ya şimdi tüm güvenlik görevlilerinin maaşlarına %70 zam yapıldı en kötüsü 1200tl.Git kursa ol okumaya gerek yok.
özel askere talep yok diye bunların maaşlarını da 3000tl yaptılar eğer 7 sene sabredip sonra kendi isteğiyle ayrılmayı isterse 70 bin emekli ikramiyesi +maaş.
Ne iş ya

mantıklı konuşmuş ya da ömer dinçerin hakaretlerine o kadar alıştık ki içinde hakaret ve suçlama olmayan bir konuşma mantıklı geliyor

Bir de tabii, özellikle öğretmenlerimizin ve öğretim üyelerimizin gelir düzeyleri itibariyle toplumdaki refah artışından daha fazla pay almaları halinde toplumsal itibarın pekiştirilebileceğini düşünüyorum. Gelir düzeyiyle 'ne yazık ki böyle- toplumsal saygınlık arasında hiç ilişki yok denemez. O nedenle öğretmenlerimizin her şeyin en iyisine ulaşabilecekleri bir gelir düzeyine sahip olmaları başından beri bütün hükümetlerin arzusu olmuştur

inşallahh :D

dereyi görmeden paçayı sıvamak istemiyorum. sonuçta meb arka planında(10 yıldan fazla süredir) bugüne kadar kendiside varmış, şimdi ön plana çıkmış. Bakalım bakanımızın değişmesi bize nasıl yansıyacak?

gideni aramayacağımıza eminim. şüphelerim olsada umarım iyi bir dönem geçiririz.

Eğitime öğretmenlere yönelik temel politikada zerre değişiklik yok. Yeni bakanımız da Dinçer döneminde 4+4+4 gibi bir çok düzenlemede akıl hocalarından biri olarak görev aldı. Meb in olumsuz icraatları ve aldığı tepkiler konusunda bilgisiz olması imkansız. Ama sonuçta o bir siyasetçi öğretmenler ve ülkenin geleceğinden çok partisinin geleceğini düşünecek. Öğretmene yapacağı her olumsuz uygulamada 1-2 oy kaybederken, öğrenciye-veliye şirin görünerek kaybettiğinin 20-30 kat fazlasını kazanacak. Ülkede eğitim namına bir şey kalmamış, PISA sonuçlarında 3. dünya ülkeleri seviyesindeymişiz, bir tarafta 60-70 kişilik sınıflar varken bir tarafta akıllı tahta kurulmuş, öğretmen en düşük maaş alan fakülte mezunu imiş... kimin umurunda. Gelsin oylar, gelsin iktidar.

Prof. Bakanımız sıradan bir genel müdürlüğü reddetmiş, geç de olsa bakanlık koltuğuna oturmuş. Hele bir okullar açılsın 2. döneme başlayalım kendisini daha iyi tanırız.

Buzkırıcı' Alıntı:
güvenlik görevlisi şehit oldu ya şimdi tüm güvenlik görevlilerinin maaşlarına %70 zam yapıldı en kötüsü 1200tl.Git kursa ol okumaya gerek yok.
özel askere talep yok diye bunların maaşlarını da 3000tl yaptılar eğer 7 sene sabredip sonra kendi isteğiyle ayrılmayı isterse 70 bin emekli ikramiyesi +maaş.
Ne iş ya
öğretmenlerde 2500 tl alıyor ek dersle birlikte. sakın almıyoz demeyin. bırakta adamlar alsınlar. ne şartlarda çalışıyorlar. şehir merkezine 20 cm kar yağdı mı okullar tatil. adamlar 2 metre karda operasyonda. sırtlarında 40-50 kg çanta. artı adamlar o şerefli üniformayı taşıdıkları için kahpelerin hedefi. sen neden bahsediyorsun. askerin aldığı para fazlaymış. bu tür düşünen öğretmenlerden iğreniyom. ayrıca onlar o 7 yıl ailelerinden uzak. eş durumu atamamız yapılmadığı zaman kıyameti koparırız. haa o 500 tl yede ihtiyacın varsa istifa et git 3000 tl ye askerlik yap. TABİİ Kİ YERSEEEEEEEE.....

ben de ordan geldim zaten hocam(eski bir astsubay)Sadece dikkati ölen kalan oldu mu maaşlar artıyor öğretmenin artmıyor buna dikkati çekmek istedim.Yoksa -30derece 30 saat nasıl yürünür sırtta 65kg nasıl taşınır eğitimini aldım

Geri