müzik seçimi

Kodla Büyü

ozkancanan

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar aylar öncesinden neden şarkı telaşına düşerki insanlar, daha çok var en fazla 1 ay kala ayarlanır diyordum kiii, benimde haziranda düğünüm var şöyle bir müzik araştırayım bende seçmeye başlayayım yavaştan diye biraz araştırma yaptım veee ne kaa zormuş müzik seçmek. yok ilk dans, yok giriş müziği çok zormuş beğenmek :? bbnet içinde de biraz araştırdam ama hep aynı müzikler söylenmiş, sizin varmı tavsiyeniz, evli arkadaşlar hangi müzikleri kullandılar acaba :oops: :wink:

büyük ihtimalle diğer başlıklara yazmışızdır hocam, ama kenan doğulu gel gelinim şarkısını tavsiye ederm, biz girişi bu şarkıda yapmıştık ooooo yeeeyayyiiyeee :) dediği yerde:) çokda güzel olmuştu düğünün her hangi bir yerinde mutlaka kullanın derim, dans ta klasikti ama bizim için değerli bir şarkıda yaptık hastalıkta sağlıkta, ve nalan söz verdik(bu çok romantik oluyor hele pist kalabalıksa etrafı unutup birbirine konbantre olabiliyosun)

melekler korusun diye bir dizi vardı ordan duyduğum şarkıyı dans müziğim yapmıştım çokta güzel olmuştu, ezginin günlüğü "aşk bir yangın"

biz de zekai tunca nın gülü sususz seni aşksız bırakmam şarkısıyla dans etmiştik ara ara dinlerim içim cız ederek harikaydı ya :+1:

lara fabian- je taime

cecelinin son albümündeki sevgilim de güzel bir şarkı. dinleyin bence

haziranda mı düğün hocam, oooo az kalmış :))) ne heyecandır ama ... her anın tadını çıkarın. hayatımın en özel iki anından biridir düğün. ikinci an ise anne olduğum andır

dörtyol' Alıntı:
haziranda mı düğün hocam, oooo az kalmış, ne heyecandır ama ... her anın tadını çıkarın. hayatımın en özel iki anından biridir düğün. ikinci an ise anne olduğum andır

iyice heyecanlandırdınız hocam evet az kaldııı :scared: hemen hemen herşeyi hallettik ev hariç :D malum meb i bekliyoruz, tayinleri en kısa zamanda açıklamalarını ümit ediyorum :x bi de müziği hallettik mi tamamdır, geri kalan tüm heyecan düğün gününe :roll:

Tatlım ben xx detaycı biri olduğum için düğün öncesinde herşeyle tek tek ilgilenmiştim..
Düğünümüz cankurtaran öğrt evinin bahçesinde olmuştu..süsleme konsepti lila-beyazdı..
düğünümüz 8'de başladı..7'den itibaren misafirlerimiz gelirken 70li yıllaran pop müzik şarkıları çalındı arka fonda( senden başka..bimbambom..ah nerede.. vs.. gibi) ve benim hazırladığım (eşimle ilk günümüzden itibaren fotoğraflarımız) video arkaplanda gösterildi..İlk dans müziğimizde Gülü susuz seni aşksız bırakmamdı..
Bu şarkının sözleri aynı zamanda davetiyemizde de vardı ve oldukça hoş oldu...
Açıkçası düğünümüzün öncesi ve sonrası benim çok çok içime sindi..ve tüm davetliler çok beğendi... :roll:

Bunun dışında bi sorunuz varsa yardımcı olabilirim..Şimdiden mutluluklar+kolay gelsin :)

Ekli dosyalar

• 28713_402231593076_617478076_4247685_8011269_n.jpg
    28713_402231593076_617478076_4247685_8011269_n.jpg
    25.6 KB · Görüntüleme: 1,983
  • 36722_408893588076_617478076_4415613_7520189_n.jpg
    36722_408893588076_617478076_4415613_7520189_n.jpg
    81.6 KB · Görüntüleme: 1,984
ayyy o günleri hatırladım bakşimdi bizim davetiyemizde mevlanadan bir söz vardı,
Eşi yok sevgili, bir tatlı oyun sundu câna,
"Tek mi çift mi dileğin neyse, hemen söyle bana",
Gülerek "Çift olalım, gel güzelim haydi!" dedim,
"Çift olup tek kalalım sevdiceğim, anlasana!"
misafirlerimiz gelirken de nostaljik sanat ve pop müzik karması çaldı
biz içeri girerken çoşkun sabah kimseye benzemez sen bambaşkasın
ilk dans rafetten ben yar kendimi bildim bileli bir sana aşık sana deli (şarkının adını unuttum)
pastamız gelirken de jenifer lopez let's get loud pasta gelirken hareketli müzik çok hoş oluyor.
birde nikahta evet dedikten sonra kenandan kaaandııırdım kısmı, nikah bittikten sonra şarkının tamamı çaldı

ayyy o günleri hatırladım bakşimdi bizim davetiyemizde mevlanadan bir söz vardı,
ilk dans rafetten ben yar kendimi bildim bileli bir sana aşık sana deli (şarkının adını unuttum)
pastamız gelirken de jenifer lopez let's get loud pasta gelirken hareketli müzik çok hoş oluyor.
birde nikahta evet dedikten sonra kenandan kaaandııırdım kısmı, nikah bittikten sonra şarkının tamamı çaldı

Bizim de temmuzda düğünümüz. Bende şimdiden düşünmeye başladım ya insanın aklına hiçbir şey gelmiyor yada hangisini seçeceğine karar veremiyor:) Ama biz Soner Arıca "Seni Seviyorum" şarkısını düşünüyoruz ilk dans olarak.
Ayrıca bende "seldabal" ve "bridget" hocalarım gibi davetliler gelirken nostaljik şarkıları düşünüyorum. "Bim bam bom" günün anlamına uygun gibi:) Ha birde geçen Murat Evgin'in "Ben Evleniyorum" diye bir şarkısını dinledim eğlenceli ama birazcık "düşmanlarım çatlasın, eski aşklar kıskansın" kısımları iddialı gibi :?

bridget' Alıntı:
Tatlım ben xx detaycı biri olduğum için düğün öncesinde herşeyle tek tek ilgilenmiştim..
Düğünümüz cankurtaran öğrt evinin bahçesinde olmuştu..süsleme konsepti lila-beyazdı..
düğünümüz 8'de başladı..7'den itibaren misafirlerimiz gelirken 70li yıllaran pop müzik şarkıları çalındı arka fonda( senden başka..bimbambom..ah nerede.. vs.. gibi) ve benim hazırladığım (eşimle ilk günümüzden itibaren fotoğraflarımız) video arkaplanda gösterildi..İlk dans müziğimizde Gülü susuz seni aşksız bırakmamdı..
Bu şarkının sözleri aynı zamanda davetiyemizde de vardı ve oldukça hoş oldu...
Açıkçası düğünümüzün öncesi ve sonrası benim çok çok içime sindi..ve tüm davetliler çok beğendi... :roll:

Bunun dışında bi sorunuz varsa yardımcı olabilirim..Şimdiden mutluluklar+kolay gelsin :)
seldabal' Alıntı:

ayy arkadaşlar çok hoş olmuş düğünleriniz çok beğendim evet dikkate alıcam bunları teşekkür ederim :)

seyma hocam evet esin engin den bana ellerini ver h.sonu dinledim bende beğendim ama başka müzikler ve fikirler varsa onlara da açığım :)

benim düğünüm hiç istediğim gibi olmadı:( gelinliğimi bile istediğim gibi seçemedim..ne saçım makyajım ne düğün ortamı hiçbişey istediğim gibi olmadı..o yüzden şimdi çok üzülüyorum..aklınızda hiçbişey kalmasın hocam..her şeyi istediğiniz gibi yapın..gerekirse borca girin ama hayallerinizdeki gibi evlenin..dış baskılardan uzak mutlu bir gelin olursunuz inş ...

fikir olarak:
gelin çıkacağınız evin merdivenlerini tüllerle süsleyin hocam fotolarda çok güzel çıkıyor
bu arada merdivenin iki yanında volkanlar vardı :)
birde düğün konvoyunun aynaların havlu yerine tüllerden bir süs yaptık, tülü fiyonk şeklinde katlayıp ortadan bağladık, üzerine nazar boncuğu stiker yapıştırdık, herkesin çok hoşuna gitmişti
kına gecesinde kına yakılırken rahmetli babaannemin düğünlerde giydiği kaftan gibi bişeyi vardı onu giydim özellikle babam çok duygulandı, kardeşimde giydi sonra
aklıma gelen olursa yazarım yine :)

benim de memlektimde olan düğün hiç güzel değildi ya da ben ayrılık modundan her şeyi kötü gördüm bilemiyorum ama eşimin memleketindeki düğün çok güzel olmuştu eşim pembe ve beyaz balonlara isimlerimizi yazdırmıştı intternette bi aratırsanız çok uygun fiyatları da bin tane balon 150 lira gibi bi şeydi geçen sene.. düğün salonu balonlarla süslenmişti konvoydaki arabalarda da bissürü balon en güzeli de gelin arabasına en az bi 50 balon belki daha fazla çok güzel olmuştu geçtğimiz yollarda da tabi balonlar çocuklara ulaştı onların sevinmesi bile yeterli oldu :) yine çocukları mutlu etmek isterseniz köpük baloncuklar var ya onlar da çok uygun fiyatı 100 tane alsanız yeterli.. çocuklar bissürü baloncuk yapmıştı salonda görsel olarak da güzel görünüyor.. :)

müzik seçimi olarak ben de esin engin diyorum yıllar sonra da beğeneceğiniz bi parça :)

Geri