müzik egzersiz

Kodla Büyü

botebocuu

Aktif Üye
iyi gunler arkadaşlar müzik alanında biraz yetenekli sayılırım. baglama ve ud çalıyorum. okulumda egzersiz açmak için belge gerekiyor. halk eğitimlerde bağlama kurslarının verdiği kıytırık bir belge var. bununla müzik alanında egzersiz açabilir miyim? bilgisi olan var mı?

evet hocam açabilirsiniz ama öncelik müzik öğretmenlerinin olur..Okulun ders saatinin %6 sını geçemez çünkü egzersizler..

hocam cevap verdiğiniz öncelikle teşekkür ederim bir kaç sorum daha var yazmamışım
müzik hocamız egzersiz açıyor ama hiçbir şey koyduğu yok ortaya öylesine açmış. belgeyi alırsam hem bana hem ona verilemez mi? egzersizlere de pek talep yok DYK dan dolayı %6 sınırını geçmez

okulda müzik öğretmeni var üstelik kursu da var gidip müzik kursu açmaya yeltenmek nedir. Bilgisayar sertifikası olan gelse senin kursu açsa kabul eder misin. ben uygun bulmadım hocam yanlış anlama

hocam ürün koyup koymadığının denetimi müdüründür..siz benve yinede alın belgenizi elinizde olsun ama böyle birşey düşünürsenizde müzik öğretmeni ile ortak hareket edin..onu eleştirmeyin..beraber sene sonuna bir çalışma çıkartacağız diye egzersiz isteyin bence..

hocam asıl siz kusura bakmayın ben para için yapacak olsam DYK açarım iki katı ek dersimi de alırım haftasonu kurs felan açmadım. ayrıca bir çok müzik öğretmeni müzik aleti çalmayı pek bilmez kendini geliştirenler müstesna. özetle çoğunun benim kadar yeteneği yok. ayrıca "Bilgisayar sertifikası olan gelse senin kursu açsa kabul eder misin" demişsin ederim tabi nedir bu tutuculuk anlamıyorum? sanki cebinden çıkıyor parası
ben sadece yeteneğim olan bir alanda öğrencilerle farklı bir paylaşımda bulunmak, fayda sağlamak ve bunun karşılığı olan emeğin karşılığından bahsediyorum.

zerrax' Alıntı:
hocam ürün koyup koymadığının denetimi müdüründür..siz benve yinede alın belgenizi elinizde olsun ama böyle birşey düşünürsenizde müzik öğretmeni ile ortak hareket edin..onu eleştirmeyin..beraber sene sonuna bir çalışma çıkartacağız diye egzersiz isteyin bence..

haklısınız hocam teşekkür ederim. eleştirmiyorum tabi ki ortak çalışılmalı

Sayın hocam tabi ki açabilirsiniz. Ama aynı alandan olmamak şartıyla. Yani diyelim ki müzik öğretmeni arkadaş "Türk halk müziği korosu " çalışması yapıyor. Sizde sertifikanız dahilinde bağlama kursu açıp egzersizinizi yaparsınız...

kucumen17' Alıntı:
Sayın hocam tabi ki açabilirsiniz. Ama aynı alandan olmamak şartıyla. Yani diyelim ki müzik öğretmeni arkadaş "Türk halk müziği korosu " çalışması yapıyor. Sizde sertifikanız dahilinde bağlama kursu açıp egzersizinizi yaparsınız...

teşekkür ederim hocam sertifikanın hangi alanda olduğu önemli anladığım kadarıyla inşallah belgeyi nisan ayında alırım artık gelecek yıla çalışmalara başlarım.

Geri