Multiboot a clonezilla İmaj eklemek yardım.

Kodla Büyü

bznesm_srkn

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Daha önceden ademola hocamız yardım etmişti yalnız foruma uğramıyor artık galiba kendisi cvp alamadım :/ 128 gb flash bellek elime geçti ve değerlendirmek istiyorum ademola nın 2016 multibootunu kullanıyorum ve daha önceden kendisi menü liste eklemem gereken codu vermişti. şuan bulamıyorum , böyle bir multi boota clonezilla tahta imaj ları nasıl eklenir yardımcı olabilecek var mı arkadaşlar çook makbule geçecek şimdiden teşekkürlerr

hocam ademola 2016 yı paylaşabilirmisiniz bizimle.
bi ara ben de kullanmıştım onu çok güzeldi. silindi maalesef. şimdi bulamıyorum.

https://www.pendrivelinux.com/yumi-multiboot-usb-creator/

Yukarıdan programı indirebilirsiniz. Zaten kurulumsuz çok ufak tek bir exe dosyası.

Önce flash belleği bu program ile formatlayın. Gereken dosyaları kopyalayacak.

Ardından clonezilla ile oluşturduğunuz iso dosyasını bu programdan gösterin ve yükleyin. Bu kadar.

hocam bunu deniyeceğim şimdi de yumi de bulamadım clonezilla nasıl ekleniyor iso yu bulamıyor nerden göstertiyoruz

bide acronisi nasıl ekliyoruz hocam live cd ve windows unutulan şifreleri kaldıran iso da eklemek istiyorum @ademola hepsi var ancak clonezilla yok malesef

hocam bunu deniyeceğim şimdi de yumi de bulamadım clonezilla nasıl ekleniyor iso yu bulamıyor nerden göstertiyoruz

Dosya adı kırmızı ile belirtilen biçimde olmalı.

Yumi böyle isimlendirilmiş bir dosya arıyor ama bulamıyor.

Bendeki imaj dosyasının ismi şöyle: clonezilla-live-2016-03-24-oo-fatih2-img.iso

Bu biçimde hatırladığım kadarıyla clonezilla live ile başlamalı. O zaman iso dosyasını görmeli.

Geri