Mükemmel Bir Swf...

Kodla Büyü
hocam adam bunun flasının yapmak ne kadar uğraşmış ve nakar taktir topluyor değilmi resmen bayıldım. burdan aslında bunu gerçekten yapan sabatkarın(c.c) ne kadar büyük olduğunun anlıyorum ve Allahu Ekber sübhan Allah demektem kendimi alamıyorum.

gerçekten muhteşem birşey ben de türkçesini yüklemek istiyorum nasıl yapsak ki

uzun süredir burada gördüğüm en iyi paylaşım.
harika hazırlanmış.

ya arkadaşım böyle sakıncalı şeyleri paylaşmayalım. linke tıklayıp dışarı çıktım geldiğimde bir sınıf öğretmeni sınıfta beni bekliyormuş .
yüzünde garip bir ifade ile ekrandaki sakıncalı icerikten ötürü yasaklandı yazısına bakıyordu.

Allah bilir ne düşündü.

barracuda66' Alıntı:
hocam adam bunun flasının yapmak ne kadar uğraşmış ve nakar taktir topluyor değilmi resmen bayıldım. burdan aslında bunu gerçekten yapan sabatkarın(c.c) ne kadar büyük olduğunun anlıyorum ve Allahu Ekber sübhan Allah demektem kendimi alamıyorum.

ve insanoğlunun ne kadar küçük, hatta evrende bir nokta olduğunu düşündürdü bana da. bu arada flash'ı hazırlkayanı datebrik etmek gerek.

smhs' Alıntı:
barracuda66' Alıntı:

ve insanoğlunun ne kadar küçük, hatta evrende bir nokta olduğunu düşündürdü bana da. bu arada flash'ı hazırlkayanı datebrik etmek gerek.
:+1:

Ayyyyyy çok merak ettim.Mebde açılmıyor.Kimse de içeriğinden bahsetmemiş hep beğeniler yazılmış.Çatladım.

fikriye' Alıntı:
Ayyyyyy çok merak ettim.Mebde açılmıyor.Kimse de içeriğinden bahsetmemiş hep beğeniler yazılmış.Çatladım.

önceki sayfaları incelerseniz meb linkinde açılan versiyonunu bulursunuz hocam

Geri