MÜFETTİŞLER OKUL TEFTİŞLERİNDE BİZDEN NE İSTER

Kodla Büyü

samyeli85

Üye
Arkadaşlar, BT rehber öğretmeni olarak Bt sınıfım yok fakat etkileşimli tahtalarımız var. Okulu teftişe gelecekler haftaya benim rehberlik dosyamda ne olmalı .İmam hatip ortaokulunda çalışıyorum ve bizim okulun işi hiç bitmediğin için dosyayla falan uğraşamadım açıkçası ama (aylık raporları da yazmadım :D), müdür için sıkıntı olmasın yine de yaparım artık. Şimdiden teşekkürler...

Sayın hocam,

sizin dosyanıza bakacaklarını çok düşünmüyorum .
eğer derse giriyorsanız ders planınız olmalı bir de bt yıllık planınız varsa sorun olmaz rahat olun

Müfettişler artık öğretmenleri denetlemiyor diye biliyorum hocam. Bizim okulda müdür derse girip denetleme yapıyor. Müfettişler gelse de idarecileri denetler.

evet hocam artik idari denetleme var. ogrencilerin notlari dusuk degilse dosyalarinizada bakmazlar bile

aynen.. işleri güçleri yok teftişe gelirler bir de şikayet olursa..

Sizden
"Hocam şu flasha virüs bulaştı"
Şu dosyayı açamıyorum
gibi sorulara çözüm isterler

Bu sene okul idaresine geldiler 10dk kaldılar gittiler.Bizzat sordum İKS formlarında okulda bir sorun varsa yada 3 senede 1 veyahut müdür isterse gelecekler.Artık denetim teftiş bitti.Bizimki ilkokul bak bize gelmiyorlarsa ortaokul liseye zaten yok.

cyln' Alıntı:
Sizden
"Hocam şu flasha virüs bulaştı"
Şu dosyayı açamıyorum
gibi sorulara çözüm isterler
:+1: Bir de yazıcı kurulumu çıktı falan filan,
onların işi idare ile, idare de gerekli belgeleri sizden ister zaten kulüp, belirli gün falan filan,

Ayrıca gelseler bile ne denetim notu ne de sicil notu verebilirler bu iş de tarih sayfalarının tozlu raflarına kalkmıştır.

Vallahi bizim okula geldiklerinde memlekette elektrik gitti. Beni cagirdilar. Neden elektrik gitti ne zaman gelecek dediler. Birde lab a baktilar hoslarina gitti o kadar.

togius' Alıntı:
Vallahi bizim okula geldiklerinde memlekette elektrik gitti. Beni cagirdilar. Neden elektrik gitti ne zaman gelecek dediler. Birde lab a baktilar hoslarina gitti o kadar.
:alkis: :puhaha: :puhaha:

togius' Alıntı:
Neden gitmiş hocam? Ne zaman gelirmiş :)
:puhaha: :puhaha:

s_kajmeran' Alıntı:
togius' Alıntı:
Neden gitmiş hocam? Ne zaman gelirmiş :)
:puhaha: :puhaha:

hocam ben bilmem ben kesmedim dedim çıktım gittim yanlarından.

Sağolun arkadaşlar ben de ders dosyası konusunda değil de aslında formatörlük hususunda tereddüt ettim. BTR planı dışında hiçbi rapor tutmadım çünkü.

Geri