müfettiş yapılan çalışmaları istedi

Kodla Büyü

yildiray75

Süper Üye
Süper Üye
az önce sınıfı gezmeye bir müfettiş geldi de. hocam yapılan çalışmaları nereye asıyorsunuz dedi?
benim o an kafa durdu o da hafif bir gülümsemeyle yavaş yavaş diğer katları gezmeye devam etti. sizler öğrencilerin yaptıkları çalışmaları odaya panoya asıyormusunuz? çok daha önceleri ürün dosyalarını topluyordum . ama çok zor toplaması çok uzun süre alıyor ve işlem gerektiriyor. bana saçma geldi ama siz napıyosunuz böyle bişey yapıyomusunuz sınıfa asmak gibi . anasınıfı veya sınıf öğretmeni değilim ki ben yav :D

öğrenciler yaptıkları çalışmaları kullandıkları bilgisayarda sınıf klasörlerinin içine kaydediyorlar. sorarsa onları gösteririm.

Bir müfettiş bana da aynı tavsiyede bulunmuştu, hocam çocukların çalışmalarından bazılarını as duvara motive olurlar diye. Word, publisher vs. beğendiğim çalışmaları ders bitmeden alır panoya duvara asarım, iyi oluyor :+1:

bu müfettişler neden var ben düşündüm de bulamadım.
okula gelip çay, kahve içip yemeklerini de yiyip gitmekten başka farklı birşey yaptıklarını görmedim.
Derse gelirler anca yanlış bulurlar
Gel 1 ders de sen anlat da görelim dimi, hem yanlışlarımızı görürüz, hem de kendimizi geliştirmiş oluruz.

Zaten 40 dakika ders var öğrencilere birşeyler yaptırmak o kadarda kolay değil. C Deepfreze var D de diğer sınıflar önceki sınıfların dosyalarını siliyorlar karman çorman bişe elimizden geleni yapıyoruz işte daha ne olacak

aynen daha önce 1 yıl boyunca bütün ürün dosyalarını netop ile topluyordum. fakat en az 10 dakikam gidiyordu. yalnız her şubeden bir örneği duvara asıcam hiç olmazsa ne yaptığımız afişlensin hoşuma gitti fikir :d

Geri