müdür ve müdür yardımcısı ile davranış notu tartışması

Kodla Büyü

yusufcuk51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
dün müdür aradı davranış notlarını girmemişsiniz hocam onları girin diye bende habib hoca'nın forumdaki davranış notları ile ilgili yazısını görmüştüm tamam bakarım deyip geçtim.bugün yine aradı müdür hocam dün davranış notlarını girin demedik mi falan gibisinden azarlar şekilde konuştu. benimde tepem attı durumu anlattım davranış notları sadece şube öğretmenleri tarafından girilir diye.yok hocam öyle değil falan filan hala itiraz ediyor telefonda resmi yazıyı okudum bağıra bağıra.hala kabul etmiyor tartıştık zoruna gitti telefonu yüzüme kapattı sonra müdür yardımcısını aradım müdüre anlattım anlamak istemedi istersen bide sana okuyum dedim oda kem küm derken benimde daha önceden böyle bir çok saçmalıkları yüzünden kızgınlığım vardı o oturduğunuz koltuğun hakkını verin aldığnız parayı helal edin falan saydım ağzıma geleni. adam demesin mi sen yattığın yerde 18 saat ek ders alıyosun sen önce ona bak dedi adamın zoruna giden şey buymuş demekki dedim. kendisiyle aynı saat ekders ücreti almammış. norm fazlası olmam,bt rehberliğim olduğu halde nöbet yazması ders programını olabildiğince bozuk yapması filan hepsi bu yüzdenmiş demek ki artık Re'sen atandığıma seviniyorum böyle insanlarla çalışmaya devam etmek katil eder adamı. bu son yaşadığım olayla ilgili şikayette bulunmak istiyorum bunun için ilçe'de hangi makama başvurmam gerekiyor ?

Maalesef her yerde bt öğretmenleri yattığı yerden 18 saat ekders alıyor muamelesi yapılıyor. :verymad:

bomax01' Alıntı:
Maalesef her yerde bt öğretmenleri yattığı yerden 18 saat ekders alıyor muamelesi yapılıyor. :verymad:
insanda hasetlik fesatlık olmaya görsün hocam kendi okulumda btr değilim gittiğim okulda neler yaptığımı görmüyor bile ders olmayınca kendisi gibi oturuyor sanıyor heralde herkesi. kendisi eften püfden dersler seçiyor 6 saat,o derslere de girmiyor ama yatarak ek ders alan biz oluyoruz nasıl oluyorsa

Ah hocam ah sorma. Aynı durumlar burada da geçerli. Birde branşı bt olmayan formatörlar var ki bi dövmedikleri kalıyor. Watshap gurubunda bt öğretmenlerinden daha çok konuşuyorlar. :verymad:

nedense bu şikayet konusuyla ilgili bişey sordum mu kimse cevap yazmıyor sanırım herkes böyle durumları ya sineye çekiyor yada bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığıyla hareket ediyor...

Geri