Muadil Tonerlerde Kalite ve Çok Uygun Fiyatlar !

Kodla Büyü
Yarın okula geçtiğimde ben de yazıcılarımın bilgisini vereceğim, diğer hocalarımızın da fiyat kıyaslaması yapmaları için fiyat teklifinizi açıktan verirseniz daha iyi olur. Hem biz de bilgi edinmiş oluruz.
Hayırlı alış verişler.

toneri aldık diyelim, toner değiştirirken eski toner atıklarını temizlemek gerekiyor mu ? yoksa değiştirip değiştirip kullanıyor muyuz?

hocam ben farklı bir formdaki yazınızdan fasikül basımında kullanmak için 280x almıştım memnun kaldım şimdi bir akadaşıma önereceğim ben denizlideyim önereceğim arkadaş kayseride kargo yine ücretsiz oluyor mu ?

Aşağıdaki cihazlar için fiyat alabilir miyim? Karşılarına şuan tedarik ettiğim fiyatları da yazıyorum.

Kyocera FS 3040 MFP+ -------TAM DOLUM 100 TL
Kyocera TASKalfa 221 -------- TAM DOLUM 100 TL
Samsung ml 2250 ------ TAM DOLUM 15 TL ------ MUADİL 56 TL
Canon lbp 2900 ------- TAM DOLUM 15 TL -------- MUADİL 65 TL

Merhaba.Ben yazıcılardan fazla anlamam.Samsung ML-1620 beyaz lazer var.Bilgisayarcı chipini değiştirdi ve 1 kere ilk kez dolum yaptı.Bitmek üzere.
Sizde fiyat kaç tl yer kayseri.Kutusundan çıkarıp takıp kullanıyoruz aynen böyle mi?Çünkü esas orginal içindeki toneri sürekli doldurmak istemiyorum.Bunu kullanmak toz alıp doldurmak istiyorum.

Ben tonerlerimi kendim dolduruyorum ancak belli dolumdan sonra kağıdın bir tarafında çizgi,lekeli yazma sorunu oluyo. 12A toner kullanıyorum. Sizden alacağım muadil tonerler sıfırmı yoksa piyasadan alınan tonerleremi dolum yapıyosunuz.

OKİ C301DN renkli toner fiyatlarınız nedir acaba ve tel bilginiz lütfen?
Ayrıca sadece toner i değiştirmek yeterli midir muadil alınca teşekkür ederim.

samsung ml-3470 için toner var mı acaba hocam? fiyatını da yazarsanız sevinirim.

Okulumuz için 5 tane toner aldık fiyat ve kalite güzel tavsiye ederim kargo ücretsiz olması avantaj teşekkürler

Merhaba. canon mf4350d, hp p1102, samsung scx4521f hepsi için ayrı ayrı fiyat alabilir miyiz?

samsung ml-2165 model yazıcım var. bunun toneri çipli. sizden alacağımız toneri aldıktan sonra kendimiz toz alıp kullanabiliyor muyuz?
çünkü her seferinde çip değiştirmek istemiyorum. en azından 5-6 kere kullanıp sonra yeni toner alırım.
teşekkürler.

HP Deskjet 1050 için fiyat alabilir miyim ? Renksiz ve renkli için. Ayrıca doldurulabilir kartuşlar mı yoksa demo mu ?

kyocera FS-6530MFP toner satıyor musunuz?
Satmıyorsanız elimdeki boş toner kutularını doldurmak için önerebileceğiniz toz toner var mı?

Geri