MSI mı ASUS mu?

Kodla Büyü
msı kesinlikle, bilgisayar özellik olarak canavar gibi msı, o performansı alamazsın asusta, görüntü değil işlev önemli bence

Maşallah ikisi de uçak gibi makinalar(tabi bu teoride öyle görünüyor, pratikte ne ile karşılaşacağınızı bilemeyiz). Ben olsam 1,2 kg oluşundan dolayı asus u tercih ederdim.

Mi tokat manyağı yapmış. Düşünme bile. Benim de canım çekti akşama kadar tükenmezse ben de alabilirim.

gtx1050 ile dahili ekran kartını karşılaştırmak pek mantıklı değil eğer bu karta ihtiyacınız varsa asus işinizi görmez

Asusun kullandığı metal ve plastik aksamlar özellikle menteşe gibi haraketli kısımlar çoğunlukla sorunlu oluyor. Bence MSI

Birinde 512 GB ssd + Windows 10 var diğerinde 4 GB 128 Bit harici ekran kartı i7 7700hq işlemci
kullanım amacınız ne olacaksa tercih yapmanız daha kolay olur sanki...

Hocam Q serisi işlemciler oyun için daha iyi performans verir. U Serisinde ise batarya ömrü daha uzundur. dolayısı ile Q serisi ile U serisini karşılaştırmak pek anlamlı değildir. Bilgisayardan beklentiniz oyun performansı ise alacağımız MSI olmalı, Görsellik olsun bataryası daha uzun gitsin oyun oynarken yeteri kadar performans versin diyorsan ASUS.

Geri