MS Publisher 2002 (XP) LAZIM

Kodla Büyü

sitelerde

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar labım eski acer bilgisayarlardan oluşuyor.

Çok sorunlular. Format atıp kendime bir image alıcam. Daha önce kullandığım image 10 parmak ve bazı programları yüklerken sorunlar verdiği için artık onu kullanmak istemiyorum.

Office 2003'ü zaten kaldırmaz ve zaten xp istiyor. Ben mecburen win98 kurmak zorundayım.

Fakat elimdeki, okuldaki, etraftaki :) hiçbir office xp cdsinde Publisher yok. Sanırım microsoft publisher'ı sonradan dahil etti.

Elimdeki image da publisher var fakat dediğim gibi çok program yüklerken hata veriyor.

E, publisher'dan da geçemiyorum, hem web sitesi yaparken çocuklara kolay oluyor, hem de yeni programda masa üstü yayıncılık programları büyük yer kaplıyor.

Elinde Publisher 2002 (xp) olan var ise lütfen paylaşabilir mi?

Sanırım 4-5 sene önce kurulmuş okul lablarında vardır. Benim okulda 2000 var ve 2002 güncel office versiyonlarına yakın olduğu için onu kurmak istiyorum.

Sayın hocalarım office xp cd'sinde yok, fakat okulumdaki office 2000 cd'sinni yanında 2. bir cd olarak Publisher 2000 var.(Onun Türkçesi yok) Yani 2003 değil ta 2000'de bile var.

2000 ingilizce ve eski.

2003 xp gerektiriyor ve labdaki 32 ramlik makinalarda çalışmaz.

Benim ihtiyacım olan 2002 yani (xp) versiyonu.

Dediğim gibi elimde başkası tarafından hazırlanmış bir image'da Publisher 2002 var. Yani yok değil. Ama yüklü hali, kurulum dosyaları değil. O image'ı kullanmamak istememin nedenini söylemiştim yukarda.

Neyse ilginiz için teşekkürler. Belki okulundaki office paketinin yanında 2. bir cd 'de Publisher 2002 olan arkadaşlar vardır ve paylaşırlar.

4-5 sene önce kurulmuş lablarda lisanslı office xp olan lablarda office paketinde ayrı bir cd olarak olmalı diye tahmin ediyorum. Çünkü bizde office 2000 var ve publisher 2000 ayrı bir cd'de ve fakat İngilizce. Şimdi bize Publisher 2002 lazım.

Bir zahmet arkadaşlar labınıza bakın ve paylaşın lütfen.

Geri