Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama

modül sorunu!!!!

Konu, 'Windows İşletim Sistemleri, Sorunlar ve Çözümler' kısmında Aliosman_eser tarafından paylaşıldı.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal

1. Aliosman_eser

Aliosman_eser Seçkin Üye Seçkin Üye

arkadaslar ben joomla ya yeni bi modul ekledim. "mod_d4j_transmenu.css" die bi modul. bu modul menulerin alt menulerini açılır menu yapılmasını sağlıyormus. ancak moduller bolumunde bu modulu goremiyorum. tekrar yuklemeye kalkıyorum ancak bu modul zaten var ve aynı sey tekrar yuklenemez diyor. bi çözüm arıyorum...

2. samil

samil Seçkin Üye Seçkin Üye

valla hocam yüklemeler modüller bölümünde kaldırın tekrar kurun. görünmesi lazım. Birde modüller site mödüllerini gösterdiğiniz pencerede genelde 30 tane modül görünür hani olurya belki 30 dan fazla modül varsa bir sonraki sayfada olabiir aşağıdan sonraki sayfayı seçersiniz. Ama modülü yüklerken başarıyla yüklediniz diyosa görünmesi lazım.

3. karinca_52

karinca_52 Hiperaktif Üye Hiperaktif

modüle gerek yokki oluşturduğun kategorinin altına içerik aç zaten açılır menü oluyor eğer bu modül var diye uyarı veriyorsa o modül farklı adlada olsa vardır orda

4. kaplan34

kaplan34 Site Gezgini

hocam öncelikle eklentilerden "modül yöneticisi"ne gelip, eklediğiniz modülü bulup, yayınlamanız lazım.

daha sonra "menüler" adlı menüden, hangi menü için bu işlemi yapacağınızı seçiyorsunuz. örnek olarak " üst menü (topmenu)" yü ele alalım. "yeni" butonuna basarak sayfanızı oluşturuyorsunuz. burada hangi başlığın altında olmasını istiyorsanız, onu işaretlemeyi unutmayın. ayrıca başlığa tıklandığında da farklı bir sayfaya yönlenmesin, olduğu gibi kalsın, sadece altındaki menüleri göstersin istiyorsanız, o başlık için "menü öğe türü"nü "AYRAÇ - BOŞLUK" seçmeniz gerek.

kolay gelsin

Yüklüyor...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal