Modem resetledikten sonra şifre sorması? Çıldırmak?

Kodla Büyü

ragyu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar modemi resetliyorum kablosuz bağlanıp internet ayarlarını yapmak istiyorum fakat kablosuz bağlanırken şifre istiyor.

Halbuki ben şifre vermedim ve reset düğmesine 15 saniye bastım (hemde birkaç defa) yani resetleyip fabrika ayarlarına döndüğüne eminim.

Modem: Airties RT206 TTnet modem

Kablo ile bağlanamıyorum çünkü baklo girişinde problem var sadece kablousuz bağlanmak için ayarları yapmak istiyorum.

Yardım ederseniz sevinirim.

hocam sağol ama arayüz şifresini kastetmemiştim. Laptopta kablosuz ağlar listelenirde bağlanmak istediğimize tıklar bağlanırız ya, iste normalde onun için şifre olmamsı gerekiyor(bildiğim kadarıyla) çünkü fabrika ayarlarına döndürdüm. Ama tam da onun için şifre istiyor. Boş geçip bağlan diyorum hata veriyor. :verymad:

hocam modem arkasında şifre olacak.onu gireceksiniz.ama ondan önce kablosuz ağları yönete tıklayın.orda ağınızın ismine sağ tıklayın.ağı kaldır diyin.tekrar pc kendi ağınızı görecektir.ondan sonra yukarda dediğim gibi modem arkasındaki şifreyi girin

şifre istemesi gayet normal,size ilk gün verilen şifredir büyük ihtimallee,modem arayüzüne girin değiştirin ayarları

Meb Modemini resetledikten sonra Arayüze girip hangi ayarları düzeltmemiz gerekiyor arkadaşlar

Geri