Mimio Studio 5.30 Türkçe

Kodla Büyü
Re:

hakanotuken' Alıntı:
hakan üniversitede göstermişlerdir ama sen yine dışarıda falan dolaşıyordursun boşver böyle gereksiz prog ne işine yarar yawww.(şaka şaka) Razz Razz
2006 böte
üniversitede adam akıllı ne gösterdiler ki bunu göstersinler.Bilgisayar bölümünde en iyi öğrendiğim şeyler organik kimya, integral ve hareket kanunlarıydı anasını satıyım yalanmı samsun mezunları

katılıyorum hakan
bizde de farklı değildi..
kimya dersinde sabun bile yaptık..

arkadaşlar benim bir sıkıntım var benim okulda clever board diye bi akıllı tahta var ama ben ona sinyal gönderremiyorum bağlantısı usb değil 10 pinli bir vga girişine benzer bir giriş var mimio programınıda kuruyorum ama bağlantıyı sağlayamıyorum clever board akıllı tahta kullanan varsa bana bir yardım ederse sevinirim

albay4604' Alıntı:
arkadaşlar benim bir sıkıntım var benim okulda clever board diye bi akıllı tahta var ama ben ona sinyal gönderremiyorum bağlantısı usb değil 10 pinli bir vga girişine benzer bir giriş var mimio programınıda kuruyorum ama bağlantıyı sağlayamıyorum clever board akıllı tahta kullanan varsa bana bir yardım ederse sevinirim

hocam benim de aynı tahtadan var. onlar için seri-usb çeviriciler oluyor. bu çeviriciyi akıllı tahtaya takıp diğer ucuna da usb uzatma kablosunu takarsanız usb olarak kullanırsınız.

Re:

hakanotuken' Alıntı:
hakan üniversitede göstermişlerdir ama sen yine dışarıda falan dolaşıyordursun boşver böyle gereksiz prog ne işine yarar yawww.(şaka şaka) Razz Razz
2006 böte
üniversitede adam akıllı ne gösterdiler ki bunu göstersinler.Bilgisayar bölümünde en iyi öğrendiğim şeyler organik kimya, integral ve hareket kanunlarıydı anasını satıyım yalanmı samsun mezunları

sonuna kadar sana katılıyorum hocam...bir an düsündüm acaba ben fen, matematik karışımı bir öğretmen mi olacağım diye...işin garibi de ne biliyor musun....çocukların sorduğu fen matematik sorularını cevaplayınca diğer öğretmenlerden aldığımız tuhaf tepkiler...sanki biz hic matematik hic fen görmedik....ama derya olan bilgisayar konusunda duymadığımız birsey olup sordular mı "sen ne bicim bilgisayarcısın" tribi oluyor. ya ifrit oluyorum :verymad:

Merhabalar ,

Ben MimioStudio Notebook 11 kullanıyorum. Akıllı tahtaya bağlantı olmaksızın notebookta grafik tablet ile kullanıyorum. Ama trail versiyonu. 5.30 ile 11 arasında bariz farklar var mı? Ve 5.30 a full sürüm nasıl ulaşabilirim yardımlarınızı bekliyorum.

Geri