Milli Eğitimin gönderdiği Adobe CS3 problem

Kodla Büyü

orhana

Site Gezgini
Acil arkadaşlar,
Adobe CS3 serisini kurduktan sonra, örneğin flash ı çalıştırdığımda bilgisayar kendini resetliyor.
Dw yi ve photoshop u sorunsuz kullanırken flash ve Fireworks te problem oluyor.
sorunun kaynağı ne olabilir?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Bende Meb göndermiş şu programların orjinalini kuralım dedim bi baktım..
Benim bilgisayar DVD'yi bile açmadı...
Kısmet değilmiş....Hayırlısı artık:)

bize ise hem çalışan hemde 2 takım göndermişler. Ama ingilizce olsaydı biri güzel olacaktı. PC niz flashı kaldırmamış. FLASH hızında bir PC olması gerek galiba.

atungad' Alıntı:
bize ise hem çalışan hemde 2 takım göndermişler. Ama ingilizce olsaydı biri güzel olacaktı. PC niz flashı kaldırmamış. FLASH hızında bir PC olması gerek galiba.

Alper herkese 2 takım cd gönderdiler herhalde....
Benim cd nin çalışmama nedeni emektar kabul etmedi:)
512 ram yetmedi hehalde...Hayırlısı artık :cry:

atungad' Alıntı:
yok hocam öğretmen pc ye kurdum sistem özellikleri oldukça yeterli. Benim anlamadığım neden bazı proğramlar çalışırken bazıları sistemi resetliyor...
Yok mu başka çözüm önerisi olan...

gelen dvd leri laptop a taktığımda ben de çalıştıramadım. dvd wr okuyamadı dvdleri.
ama masaüstü bilgisayarda takıp sorunsuz bir şekilde çalıştırdım. mecburen masaüstü bilgisayardan kendi laptop uma kopyaladım. :D
ordan kurup çalıştırdığımda herhangi bir sorun ile karşılaşmadım...

biz e de göndermişler sağolsunlar cs leri ama biz açmadık bile.. önceki versiyonlara devam

aynı problem bendede var flash ı açınca sistem uçuyo reset atıyo makina

aynı problem bendede vardı flash açınca sistem kendine reset atıyor. ***** dosyası var program kurulumundan sonra ***** dosyasını kurulumun olduğu dosyaya yapıştırırsanız problem çözülüyor.

*** ne biraz açabirmisin? Baktım ben bulamadım.Bizde de video encoder çalışmıyor.. Bi de ses yazılımı yok muydu? internette audiacity diye bir yazılım var, kurulumsonrası ben göremedim.

hocam bende kurayım dedim laptop kaldırmadı bile o yüzden ram i değiştirdim ,sonra kurmaya çalıştım yine kurulur gibi oldu ama tamamını kurmadı programların bir kısmı kurulmadı ,sonra okuldaki masaüstüne kurayım dedim oda olmadı aynı hatayı verdi bazı programları kuruyo bazılarını kurmuyo ,zannedersem dvdlerde bazı programlarda problem var .

gönderilelen öncelikle dvd arkadaşlar cd okuyucada dalgınlıkla denemiş olabilirsiniz ondan çalışmamıştır
bir ikincisi setup ın çalışması için 1 gb ram istiyor ama yinede ben 512 mb ta çalıştırabilidim
Kutu içeriğinde 2 adet dvd biri mac için birisi windows olmak üzere 2 DVD ve bir adet anlatım pdflerini içeren cd var. bunun yanıdan türkçe kitaplarıda mevcut .. bir alt versiyonu kullanıın arkadaşlar studio 8 daha makul olacaktır benim makinalarda studio 8 kurulu sıkıntısız çalışıyor.

Adobe kurulum hatası

arkadaşlar bu program dvd leri hatalı programda eksik dosyalar var sanırım. Bizim burda formatör arkadaşlar bu eksik programları temin etmişler. Bu dosyaları programı kurduktan sonra program files klasörü içine Adobe klasörü içine yapıştırıyorsunuz. Problem çözülüyor.

aynı sorunu ben de yaşıyorum. flash ı açınca sistem resetleniyor. milli eğitime bildireceğim bakalım ne olacak.

ben de ana pc yi formatladıktan sonra kurabildim. şu an sorun yok. daha önce kurmaya çalıştığımda yarıda kalıp ilerlemiyordu. arkadaşlar bir de pc yi formatlayıp deneyin bence.

format atmanın bi faydası yok. Exper 2 GB xp yüklü sisteme formatladıktan sonra kurdum. aynı sonuç

Arkadaşlar yaşadığınız sorunları 444 0 140 numaralı telefona bildirin mutlaka yardımcı olmaları lazım çünkü meble anlaşmaları o şekilde.

aynı sorun bende de oldu. okula gelen dvd ile çok uğraşmama rağmen kuramadım. başka bir okuldan dvd aldım yine kuramadım. kurulum yapabilen bir okuldan aldığım dvd ile kurulumu başardım. Ama flash ı açınca resetleniyordu, sanırım kurulum esnasında interneti tıkladığımız için. en sonunda kaldırıp yeniden kurunca problem halloldu.

Arkadaşlar bende 512 MB ramli makinalara kuracağım ama kurulmuyor(ramin yetersiz olduğunu belirten bir hata veriyor) nasıl kurulacağı hakkında bilgisdi olan var mı?

bende kurulum tamamlanmıyor. hatta makineyi bi gece açık bıratktım, ertesi gün bıraktığım yerdeydi. olmuyor. :(

Ben de okuldaki bilgisayara kurdum sorun yok ancak laptopuma kurup da çalıştırınca seriali kabul etmiyor hata veriyor

ben info@medyasoft.com.tr
mail attım cevap yazan arkdaş zeka özürlü yada beni zeka özürlü zannettti
son mailde
2 adet cd gönderdik bir öğretmen biride öğrenci :)
bende ben size kaç cd gönderdiniz diye sormadım öğrenci bilgisayarına kurdum ve flashı açınca reset atıyoo
daha sonra cevap vermediler ben uğraşamadım

Geri