MİLLETVEKİLLERİNE 1,5 MİLYAR ZAM EMEKLİLERDEN 40 YTL MAAŞ DÜŞÜŞÜ

Kodla Büyü

sedom

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Evet Aziz Milletimin Aziz Vekillerini Seçen Aziz İnsanlar...Ülke Kuzey Irak la Türbanla Hrant Dİnk ile Ergenekon İle DTP nin Laflarıyla uğraşadursun Benim Anamın Babamın dedmin maaşından 40 YTl kesilsin ve Miletvekillerine 1,5 Milyar Zam Yapılsın.Ha bide Süper Emeklilikte SIrada Geliyor.....VEBALİ BÜYÜK OLACAK BUNLARIN BELKİ BURADA BELKİ ÖBÜR TARAFTA.İNANIN 82 İHTİLALİNDEKİ SAĞCISINDAN SOLCUSUNA KADAR HEPSİNE HELAL OLSUN DİYORUM.ÇÜNKÜ İNANDIKLARI İÇİN YAPILDI.ŞİMDİLERDE İNANÇSIZ KORKAK BOŞ BOĞAZ VE Bİ O KADAR DA KUZULAŞMIŞIZ.EEE ATALARIMIZ DER YA EŞEK OLURSA SIRTINA YÜK YÜKLEYEN DE ÇOK OLUR.............SEVGİLERİMLE

EMİNİM PROGRAM YOLLASAYDIM TEŞEKKÜR EDEN ÇOK OLURDU....BEN TEŞEKKÜR İSTEMİYORUM SADECE BUNLARI ÖĞRENİN DİYE YAZIYORUM.DUYARSIZ KALMAYIN...BELKİ YAPILACAK NE VAR Kİ DERSİNİZ AMA YAPILACAK ÇOK ŞEY VAR BARİ ÇOCUKLARI BİLİNLERNDİRELİM TÜM HAKSIZLIKLARDAN.....EEE SİZ KÖTÜ OLURSANIZ BAŞINIZDAKİ VEKİLLER (BAŞLAR....)DAHA KÖTÜ OLUR(HADİS-İ ŞERİF)

haklısın hocam bu sözlere katılmamak elde değil. biz e..k olduktan sonra sırtımıza semer vuran çok olur.....

Geri