Mikrodenetleyicilerle İlgilenen/İlgilenmek İsteyen Arkadaşla

Kodla Büyü

ebfo45

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Mikrodenetleyicilerle İlgilenen/İlgilenmek İsteyen Arkadaşlara.
Arduino,Pic veya Texas Intruments MSP-EXP430G2 Launch Pad tarzı konulara ilgi duyan arkadaşlar arıyoruz. Önceliğimiz bu konulara ilgi duyması ve okulunda mikrodenetleyiciler dersi veriyor veya verecek olması. Önceliğimiz bu alan (elektrik-elektronik ve endüstriyel otomasyon) öğretmenleridir. Özel mesaj ile veya mail adresimden ulaşabilirsiniz. Olayın ayrıntısını Niyazi Hocamız yazacak.

Merhaba,

Bu proje Doç. Dr. Mustafa Hilmi ÇOLAKOĞLU - Müsteşar Yardımcısı ile bir süredir yaptığımız çalışmalar sonucu. Kalite Geliştirme Daire Başkanı Mehmet Salih CANBAL organizasyonu ile bir çalıştay düzenlenerek Mikrodenetleyiciler ve gömülü sistemler üzerine bir müfredat çalışması belirlenecek. Teknik Liseler için bu proje çerçevesinde MSP430 ve/veya Arduino benzeri bir ürün üzerine eğitim çalışmaları yapılacak. Texas Instruments destekçi olabilecek.

Şimdilik bu kadar yazabildim.

Merhabalar.Aurdino ve msp430 denetleyiciler hakkında konulu bu çalışmaya katılmak isterim ancak branşım bilişim teknolojileri mikrodenetleyici dersiniz yok.Katışım konusunda şansımız yokmu.Saygılarımla

Merhabalar. Daha önce pic ile birçok uygulama yaptım. okulumuz ortaokul olduğu için malesef dersimiz yok. ama kabul ederseniz bende katılmak isterim.

rommy6719' Alıntı:
Merhabalar.Aurdino ve msp430 denetleyiciler hakkında konulu bu çalışmaya katılmak isterim ancak branşım bilişim teknolojileri mikrodenetleyici dersiniz yok.Katışım konusunda şansımız yokmu.Saygılarımla
Aynen. Katılma şansımız var mı?

Adınız Soyadınız Kadronuzun bulunduğu kurum mail adresiniz ve cep numaranızı özel mesaj veya mail adresimden bana iletiniz. Önce bir liste yapalım o zaman katılımınız belli olur. Teşekkürler

akyildiz41' Alıntı:
hocam özel mesaj yollayamıyoruz. sanırım kapalı. mail adresiniz de burada gözükmüyor.
İşin şakası projenin ilk aşaması bana mail atmak :)
ÖM ayarlarını açtım.

Kıymetli arkadaşlar siz ilgilenmeseniz de ilgilenen bir arkadaşınızı bu başlığa yönlendirirseniz seviniriz. Teşekkürler.

Ortaokul olsaydı. Arduino kısmı için katılmak isterdim. Ancak lisede hiç bu dersi vermedim. İnş güzel bir çalışma olur. Merakla takip ediyoruz.

Geri