microsoft office 2007 yi pc den kaldıramıyorum?

Kodla Büyü
mrb arkadaşlar; yaklaşık 5 ay önce pc me microsoft office 2007 proğramını yükledim bir süre kullandıktan sonra her açtığımda 'orjinal yazılım edinin die' bir uyarı vermeye başladı ben şu yöntemi deneyerek legal yaptım

MİCROSOFT OFFİCE 2007'İ YÜKLÜYORUZ SONRA SIRASIYLA BU İŞLEMLERİ YAPIYORUZ...

Cracklemek için:
1- Yükleme sırasında serial girmeyin
2- Yükleme bittikten sonra hiçbir office uygulamasını çalıştırmadan
|->Program Files->Common Files->Microsoft Shared->Office 12->Office Setup Controller->Proof.en

klasöründeki XML dosyasını notepad ile açıp son satırdaki AlwaysInstalled yazan kısmı NeverInstalled olarak değiştirin.

bu yöntem işime yaradı artık office proğramlarını çalıştırdığımda uyarı vermedi . yanlız çok geçmeden tekrar aynı uyarı vermeye ve proğram kilitlendi. office proğramları kilitlenince bende proğramı pc den kaldırmak istedim. fakat proğramı kaldır a tıkladığımda ban şu uyarıyı verdi '' gerekli bir dosya bozuk yada eksik olduğu için işlem gerçekleştirilemiyor.'' bende tekrar kur cd sini takıp tekara kurumak istedim yanlız gene aynı uyarıyı verdi. proğramı kaldırmadan

sonra net üzerinden office 2007 2 aylık deneme sürümünü indirdim ve kullanmaya devam ettim ama geçen haftga onunda süresi doldu. süresi dolunca bende denem sürümünü pc den kaldırmak istedim fakat oda kalkmadı yani şu an pc de office 2007 deneme sürümü hemde normal sürümü yüklü ve ikiside kalkmıyo.

sizce bu proğramları kaldırmanın bir yolu yok mu ????
bu programları nasıl kaldıra bilirim???
yardımcı olursanız çok sevinirm..........

Re: microsoft office 2007 yi pc den kaldıramıyorum lütfen yardı

aynı durum bende de daha doğrusu benim bu işlemi yaptığım bi bilgisayarda da oldu ofis kitlendi bende kaldıramadan 2003'ü yükledim şimdi 2007'yi kaldırabilmek için bi uninstraller programı arıyorum

1- Başlat->Çalıştır->regedit yazın.

2- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\ Registration\ kadar gelin.

3- Registration altındaki {9017041F-6000-11D3-8CFE-0150048383C9} gibi
koda tıklayın ve sağ tarafta DigitalProductID satırını bulun.

4- DigitalProductID satırına sağ tuş yapın, sil diyin ve regedit kapatın.

5- Word'e tıklayın açılışta **** soracak, korsan uyarısı vermeyen bir key girerseniz, kaldırmanıza da gerek kalmaz kullanırsınız. Bu işlemden sonra tabi isterseniz kaldırabilirsizinizde

tşkler işe yaradı ve normale döndü.. :D :) :) :idea:

ebfo_06' Alıntı:
1- Başlat->Çalıştır->regedit yazın.

2- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Office\12.0\ Registration\ kadar gelin.

3- Registration altındaki {9017041F-6000-11D3-8CFE-0150048383C9} gibi
koda tıklayın ve sağ tarafta DigitalProductID satırını bulun.

4- DigitalProductID satırına sağ tuş yapın, sil diyin ve regedit kapatın.

5- Word'e tıklayın açılışta **** soracak, korsan uyarısı vermeyen bir key girerseniz, kaldırmanıza da gerek kalmaz kullanırsınız. Bu işlemden sonra tabi isterseniz kaldırabilirsizinizde
:+1: :+1: :+1:

Geri