Mi stick de Tarayici

Kodla Büyü

bormut

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mi stick kullanana var mi? Cihazda chomre calışmıyor uygun kullanışlı tarayıcı öneriniz var mi?

Google playda birçok tarayıcı var. Birini kullanabilirsiniz. Chrome yüklenmiyor.

Mi box var bende jiopages kullanıyorum. Güzel çalışıyor. Çok işim olmuyor tarayıcı ile ama lazım olunca da kullanışlı.

Tvbro veya browser hero kullanıyorum. Googleplayda mevcut.
Youtube için reklamsız smarttube dışarıdan apk ile yükledim.
İnattvbox ve mkvood filmler için çok iyi. Apk ile yükleniyor.

Bazı filimleri filim sitelerinden izlerken lazım oluyor. Onun icin kullanıyorum. Donuyor ya da kasıyor.
tarayıcı ile uğraşmayın telefona ve miye web video caster kurun, telefondaki uygulama bir tarayıcı mideki uygulama ise video oynatıcıdır çalışma mantığı şöyle telefondaki uygulamadan film izlediğiniz siteye girip filmi açın uygulama videonun linkini yakalayacaktır sonra da mi'ye gönderecektir böylece filmi mi'den izlemiş olursunuz.

Hocam cihaz 1. nesil mi 2. nesil mi? Arasında yazılımsal olarak fark var ona göre yönlendireyim sizi. İkinci nesil çok sınırlamalar getiriyor maalesef.

Ben de mibox var, hem 1. Nesil, hem 2. Nesil kullandım, tarayıcıdan verim alamadım bir türlü, filmlerde donma yapıyor, durarak ilerliyor filan. Onun dışında müthiş faydalı aletler.

Geri