Mersin Özür Grubu

Kodla Büyü

jazemin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar merhaba.İl dışı özür grubu tayin isteyeceğim. Listedeki okulların neredeyse tamamı " muhtemel boşalacak" şeklinde görünüyor.Sanıyorum il içi değiştirmek isteyenler fazla. Puanlarınız ne durumda acaba? Bir de bulunduğu okulla ilgili bana özelden bilgi verebilecek olan arkadaş varsa çok sevinirim.Toroslar ve Akdeniz'de bulunan okullar arasında bi sıralama yapacağım ben. Puanım 139.İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba.İl dışı özür grubu tayin isteyeceğim. Listedeki okulların neredeyse tamamı " muhtemel boşalacak" şeklinde görünüyor.Sanıyorum il içi değiştirmek isteyenler fazla. Puanlarınız ne durumda acaba? Bir de bulunduğu okulla ilgili bana özelden bilgi verebilecek olan arkadaş varsa çok sevinirim.Toroslar ve Akdeniz'de bulunan okullar arasında bi sıralama yapacağım ben. Puanım 139.İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Akdeniz ileri çarşıda çok kalabalık diye hatırlıyorum. Abdulkadir Perşembe kazanlı da öğrenci profili biraz düşük. Toroslar Atatürk çetinkaya karşısı baya kalabalık ama benim hocalarım memnundu. Eml sonuçta bir de merkezde. Mersin deki en büyük eml şerden. Çok iyi ders programı bekleme. Abdülkadir uzak biraz ama rahat olursun.

Hocam sonuç nedir?

image.png
Hayırlı olsun hocam. Puanları görmek için şahsi bilgilerinizi kapatıp paylaşabilir misiniz? İşimize yarayabilir bu bilgi.
Teşekkür ederim hocam.Paylaşayım tabi.Bilenler biliyordur ama bilmeyen arkadaşlar için açıklamış olayım, * işaretli olan okullardaki öğretmenlerin tayini çıkmamış,şu an o okullar dolu anlamına geliyor.

Geri