Mersin BT Reh. Öğrt. bugün açıklanır mı?

Kodla Büyü

ferdierdem55

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar görevlendirmelerimiz sizce bugün açıklanır mı? Valla artık işsiz gibi hissetmeye başladım kendimi. Topu topu 8 saat dersim var boş durmaktan sıkıldım artık, sinirlerim bozuluyor. Okulda öğretmen arkadaşlar bile ne oldu sizin iş diye sormaya başladılar..

Re: Mersin BTR bugün açıklanır mı?

benim de durum aynı, pazartesiye kalır en erken hocam..

her sene her sene bu sıkıntı çekilir mi ya. Hadi günü kurtardık diyelim bu sene. Gelecek seneler ne olacak. Bu işin de sonu yok. Biran önce adam gibi bir çözüm bulmaları lazım bizim gibi bt öğretmenlerine.

sbyk' Alıntı:
her sene her sene bu sıkıntı çekilir mi ya. Hadi günü kurtardık diyelim bu sene. Gelecek seneler ne olacak. Bu işin de sonu yok. Biran önce adam gibi bir çözüm bulmaları lazım bizim gibi bt öğretmenlerine.
Bence bilişimci olarak emekli olamayız biz bu devlette. Ya gider müdür, müdür yardımcısı oluruz. Ya devlet bize bi yerde düz bi memurluk teklif eder, ya da bunlara benzer bişeler yapıp bizi bitirirler. Nasıl olsa herkes bilgisayar biliyor!

yani şöyle bir bakacak olursak bundan 8 sene önce derslerimiz varken öğrencilere not verirken bile bu bt işinin yakın bir zamanda biteceğini görebiliyorduk. Şimdi durum bitme noktasına geldi. Bt rehberlikte sadece ve sadece günü kurtarır. Bu bt rehbrelikte en fazla 5 sene idare eder sonra aynı sıkıntılar yine ortaya çıkacak(nerdeyse birinci dönem bitecek bu ayda bayram tatili var ekders filan yalan oldu bu ayda) . Dediğiniz gibi en kısa ve pratik çözüm bir an önce idareciliğe kaçış gibi geliyor. Yoksa ileride çok daha kötü günler bizi beklediğini görmek çok da zor olmasa gerek.

Az önce Erol beyi aradım. Pazartesiye yetiştirmeye çalışıyoruz dedi. Hayırlısı bakalım..

ferdierdem55' Alıntı:
Az önce Erol beyi aradım. Pazartesiye yetiştirmeye çalışıyoruz dedi. Hayırlısı bakalım..
bilgi için teşekkürler hocam, bt ciler olarak evet norm sorunlarımız çözülmedikçe sıkıntı yaşayacağız ama küresel olarak daha büyük sorunlar görünüyor 2-3 yıl içinde sanırım bu sorunlar kapıya dayandığında norm sorunumuz çok ufak kalacak. 3. dünya savaşı kapımızda, ekonomiler tıkandı. yıkılıp yeniden yapılması gerekiyor. çünkü para babaları böyle istiyor. kanla beselencekler. tarih boyunca hep böyle oldu. tekerrürdür her gün diğer günlerin. neyse iç karartma yeter bu kadar. erol bey öyle dediyse pazartesi olmasada salı sabah onay duyurulur...

Açıklanana kadar gelmeyecem okula gerekirse rapor alacam. Milletin gözünde boş gezen öğretmen olduk valla..

bende gitmiyorum evdeyim sürekli, olacak ya, okulda biri sürü aksilik çıkıyor değerimiz biraz anlaşılıyor o zaman. :)

açıklanacakmı?
ne zaman?
halimiz ne olacak?
haydaaaa :++: :puhaha:

Ana haber bültenlerindeki "az sonra"lara döndü halimiz...

Ulen mersin, senin .......................................

bayramdan sonraya kalır gibi geliyor :) gerçi biraz daha bekletirler ise ikinci döneme başlarız artık :):) her sene her sene böyle olacak ise durumumuz vahim :):)

arayıp sorduğumuzda cuma günü listeyi hazırlayıp sunduklarını,topun müdürlerde olduğunu söylüyorla...
ukan arkadaş ne topmuş...milli takıma döndük gelen vuruyor giden vuruluyor. :verymad:

Norm kadro yazısıda çıktığına göre bu işin de bitmesini beklerlerse hiç şaşırmam. Beylerin eline bir bahane daha geçti bekletmek için.

Ne âlâ memleket...

Bu nasıl bi iş ya? Bir gün bizi anlayan çıkacak mı acaba? (Hiç zannetmiyorum) Sanki babalarının hayrına btr yapacaklar.

Geri