Merkezi PARDUS Kursları (Açıldı)

Kodla Büyü
joomlaci' Alıntı:
nosTRa' Alıntı:
joomlaci' Alıntı:
arkadaşlar affınıza sığınarak sizlere birşey sormak istiyorum.
bu eğitimlere-kurslara vs nereden ve hangi zamanlarda başvuru yapıyorsunuz.
katılacak kişiler nasıl belirleniyor.
ben tef mezunuyum katılmak istiyorum ama beni çok görmeden cevap verebilirseniz çok memnun olacam.
teşekkürler...

Hocam mebbis üzerinde hizmetici egitm modülü üzerinden başvuru yapacaksınız. Kursun hedef kitlesine uygunsaniz başvurunuz kabul edilir. Bu arada başvuru yaptıktan sonra okulunuza onaylatmayı unutmayınız.

hocam meb in sitesinden 2013 eğitim faaliyetleri dökümünü indiriyorum.
bi bakıyorum benim katılmak istediğim tüm faaliyetlerin "katılacak olanlar" kısmı hep "mesleki ve teknik eğitim fakiültelerinde görev yapan...." diye başlıyo
ben tef mezunuyum ama anadolu lisesinde çalışıyorum
yani bu durumda ben kesinlikle başvuramıyor muyum???

Yanlış bir yere bakıyorsunuz bence :)

2013000269 Eğitimde Fatih Projesi (Pardus Kullanımı) Kursu (İSİM DEĞİŞTİRİLDİ) Dördüncü onay geldi bana hadi hayırlısı artık aksaray nasıl bir yer acaba...

arkadaşlar 2013000063 numaralı
Fatih Projesi Ağ Altyapısı Semineri
Esenköy Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve ASO - ÇINARCIK / YALOVA

bu seminere başvursam ben mesela yol parası vs gibi giderleri bizden mi oluyo.bu günlerde okulumuza gidemediğimiz için ekdersimizde felan kesinti oluyo mu. nasıl bu işler?

joomlaci' Alıntı:
arkadaşlar 2013000063 numaralı
Fatih Projesi Ağ Altyapısı Semineri
Esenköy Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü ve ASO - ÇINARCIK / YALOVA

bu seminere başvursam ben mesela yol parası vs gibi giderleri bizden mi oluyo.bu günlerde okulumuza gidemediğimiz için ekdersimizde felan kesinti oluyo mu. nasıl bu işler?

Hepsi geri ödenir size okulda ek dersiniz kesilmez.

2013000269 Eğitimde Fatih Projesi (Pardus Kullanımı) Kursu (İSİM DEĞİŞTİRİLDİ) tüm onaylar geldi aksaray yolcusu kalmasın diyelim artık...

Geri