Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Merkez köyden merkeze btr görevlendirme

Konu, 'Öğretmen | Teknik Konular, Sorunlar ve Çözümler' kısmında Nemelazim68 tarafından paylaşıldı.

1. Nemelazim68

Nemelazim68 Site Gezgini

Merhaba arkadaşlar Aksaray merkeze bağlı 25 km uzaklıkta bir köyde bilişim öğretmeniyim. Okulumuzda akıllı tahta yok bende merkezdeki boş okullara btr görevi istedim. İl formatörü bunun kesinlikle yapılmayacağını yolluk yevmiye gerektirdiğini söyledi. Yolluk yevmiye başka ilçe olduğunda olmuyor muydu? Bu şekilde görev alan var mı? şimdiden teşekkürler

2. erdembgo

erdembgo Aktif Üye

Çoğu köy öğretmeni sizinle aynı durumda hocam. Ben de köy okulundayım, ilçede BTR yapıyorum. Hiç bir sıkıntı olmadı bugüne kadar.

3. abdullahucar42

abdullahucar42 Üye

Kütahya merkeze bağlı Seyitömer kasabasında görev yaparken merkezde bulunan Spor Lisesinde BTR oldum. Bildiğim kadarıyla bu şekilde yapılabiliyor.
    Şu an ben de Aksaray'da görev yapıyorum. Şube müdüründen kaynaklı olduğunu düşünüyorum.

4. ceyhun51

ceyhun51 Aktif Üye

Merkeze bağlı koydeyseniz merkez okullarına gorevlendirme istemeniz lazım. Hele ki merkezde oturup geliş gidiş yapıyorsanız yolluk yevmiye diye bir problem de olmaz.

cgg*seco bunu beğendi.
  5. Nemelazim68

Nemelazim68 Site Gezgini

Hocam önceki yıllarda benim durumumda bi öğretmeni merkeze görevlendirmişler adam sene sonunda milli eğitimi mahkemeye verip bütün yolluk yevmiyesini almış bunu söylediler ne kadar doğru bilmiyorum

6. abtani

abtani Seçkin Üye Seçkin Üye

bencede alır,o yüzden o şube müdürü yoğurdu üfleyerek yiyor.

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal