Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
24 Saat
Bilişim Teknolojileri - Formatör - Bilgisayar Öğretmeni Kayıt
Kayıt Olun
iletişim
iletişim
Detaylı Arama
Arama
Yeni Konu Aç
Yeni Konu Aç

Memursen açıklama yapıyor...

Konu, 'Her Telden' kısmında hayalcisuat tarafından paylaşıldı.

1. hayalcisuat

hayalcisuat Seçkin Üye Seçkin Üye

2. fahrican

fahrican Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Toplantıya katıldınız mı ? Katıldınız
    4+4 kabul edildi mi ? Edildi
    Şerh koymanız neyi değiştiriyor ? Ek ödemeyi getiriyor mu ? 4+4 zamı engelliyor mu ?
    Olan olduktan sonra neyin davasını yapıyorsunuz ? :verymad:

2015 te sizi de gözden çıkartıp milletvekili yapmayacaklar. Devlet imkanları yeterli iken kaç milyon insanın kasıtlı olarak , 2 yıl düşük maaş almasının vebali sizin boynunuza kaldı. Vicdanınız artık rahattır.

3. McRAM

McRAM Seçkin Üye Seçkin Üye

2013 'e iyi hazırlanın haaaaaaaa.... :alkis: yoksa........ bu ne ya.adamda hiç utanma arlanma yok.yok vebalini alamazmış. ne aldın şimdi.4+4 değilde 0+0 alsan daha iyi olurdu bence.... :verymad: ...üyesi olan arkadaşlara sesleniyorum. bırakın şu sendikayı.başkasına geçin de demiyorum. ama bunu bırakın.kendiniz için bizim için. memurun hakkını alamayanların sonunun geldiğini görsünler.... :verymad:

4. memoras

memoras Aktif Üye

admin arkadaşlardan bir kereliğine küfür izni istiyorum, hakaret de olabilir

5. okanformula

okanformula Seçkin Üye Seçkin Üye

:puhaha:

6. barthez

barthez Süper Üye Süper Üye

Emekçilerin emeğini masada sattın mı sattın, şerhli satış diyolar sanırım bunada. Yatacak yeriniz yok ya hadi bakalım.

7. Lainn

Lainn Aktif Üye

Nasıl yok hocam, pensilvanya bunlar için gece gündüz ağlıyor nasılsa. en güzel yerde de yatar bunlar!!!

8. fahrican

fahrican Süper Üye Süper Üye Seçkin Üye

Hocam youtube da Sezai Abi 2010 diye aratıp dinleyin.
    Sezai Abi Sizin yerinize tüm küfürleri ediyor

9. seferzafer

seferzafer Seçkin Üye Seçkin Üye

Hocam konuyu sulandırma, kırıcı olma. Konuyla ilgili eleştirini yapacaksan yap. Ona buna dil uzatma. Takip ettim her konuya aynı ifadeleri yazmışsın. Yakışmıyor, lütfen.

10. okanformula

okanformula Seçkin Üye Seçkin Üye

Okuldaki öğretmen arkadaş, benden EBS'den boş istifa dilekçesi istedi, bende buldum verdim. Ancak TES' e katılma belgesi de istedi. Dedim hocam evet ben TES'liyim ancak bu işi sanki ben size yaptırıomuş gibi olmayim, siz halledin dedim...

11. cefecan

cefecan Seçkin Üye Seçkin Üye

sonuna kadar katılıyorm sana arkadaşım.Bırakın şunları artık hatta hep beraber bırakalım sendikaları ardından da şu adamlara sandıkta günlerine gösterelim bütün öğretmen ve memur camiası olarak.

12. gelişimci

gelişimci Seçkin Üye Seçkin Üye

şşştttt üslubuna dikkat et :-1:

13. gelişimci

gelişimci Seçkin Üye Seçkin Üye

kime oy vermeyi düşünüyorsunuz peki
    hangi parti destekleyecek öğretmenleri
    hadi öğretmen ve memur camiası olarak akp yi indirdik diyelm chp ya da mhp geldi o zaman değişecek mi her şey
    başa geçen herkes aynı rolu oynamıyor mu zaten
    bu ülkede oy verecek parti kalmadı yok

14. astalavista23

astalavista23 Seçkin Üye Seçkin Üye

İsmin gibi lanetli konuşma. Salyalarınıda her yorum sayfasına ekleme. Terbiyesizlik yapma.

15. astalavista23

astalavista23 Seçkin Üye Seçkin Üye

Bir zat, bir biçareyi bir minarenin başına çıkarıyor. Minarenin her basamağında ayrı ayrı birer ihsan, birer hediye veriyor. Tam minarenin başında da en büyük bir hediyeyi veriyor. O mütenevvi hediyelere karşı ondan teşekkür ve minnettarlık istediği halde, o hırçın adam, bütün o basamaklarda gördüğü hediyeleri unutup veyahut hiçe sayıp, şükretmeyerek, yukarıya bakar. "Keşke bu minare daha uzun olsaydı, daha yukarıya çıksaydım! Niçin o dağ gibi veyahut öteki minare gibi çok yüksek değil?" deyip şekvâya başlarsa, ne kadar bir küfran-ı nimettir, bir haksızlıktır.

Öyle de, bir insan hiçlikten vücuda gelip, taş olmayarak, ağaç olmayıp, hayvan kalmayarak, insan olup, Müslüman olarak, çok zaman sıhhat ve âfiyet görüp yüksek bir derece-i nimet kazandığı halde, bazı arızalarla, sıhhat ve âfiyet gibi bazı nimetlere lâyık olmadığı veya sû-i ihtiyarıyla veya sû-i istimaliyle elinden kaçırdığı veyahut eli yetişmediği için şekvâ etmek, sabırsızlık göstermek, "Aman, ne yaptım böyle başıma geldi?" diye rububiyet-i İlâhiyeyi tenkit etmek gibi bir hâlet, maddî hastalıktan daha musibetli, mânevî bir hastalıktır. Kırılmış elle döğüşmek gibi, şikâyetiyle hastalığını ziyadeleştirir. Âkıl odur ki, sırrıyla teslim olup sabretsin, tâ o hastalık vazifesini bitirsin, gitsin

16. mehmetcicek

mehmetcicek Site Gezgini

Valla ben güzel bi mesaj yolladım onlara onların sitesi üzerinden. zerre kadar da olsa içimi rahatlattım.

17. uguer

uguer Aktif Üye

Adaletsizliğe de mi şükredelim hocam?

18. craxx

craxx Seçkin Üye Seçkin Üye

19. blackbuk

blackbuk Aktif Üye

bugün itibarı ile ben gereğini yaptım. sendikalarını başarısız gören tüm arkadaşlar gereğini yapmalıdır diye düşünüyorum.

20. masci

masci Seçkin Üye Seçkin Üye

hiçbir faydasını görmediğim sendikadan istifa etmiş olmanın rahatlığını yaşıyorum benim üzerimden ayda 15 lirada olsa gitmesin bu adamlara...

Sayfayı Paylaş /bbnetsosyal