MEBWEB şu açılıyor ve beni dışarı...

Kodla Büyü

saidtr

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Mebweb açılıyor, düzenleme alanına giriyorum,
içerik ekle deyince şuan beni dışarı atıyor..,
siz de nasıl?
dünden beri öyle..
tşkr...

hocam,
yeni kullanıcı oluştur, kendi adına,,
senin postana hemen geliyor..

Girişlerde problem yaşamıyorum..Fakat beni de durup dururken sistemden atıyo..genelde "Yayınla" ya tıklayınca atıyor sistemden..

hata bizde. niye tatilde.. gecenin biyarısı ugraasırsınki siteyle.. mesai satleri bak. gerisine karışma

istanbul38' Alıntı:
hata bizde. niye tatilde.. gecenin biyarısı ugraasırsınki siteyle.. mesai satleri bak. gerisine karışma
aslında çok doğru, haklısın ama duramıyoruz işte... işimizi bir an önce halletmek istiyoruz...

ben tek kelime ile YAZIKLAR OLSUN diyorum. 2 gündür sadece 1 haberi yayımlayamadım. Koskoca bakanlık bu kadar donanımsız ve bu kadar acemice ayrıca gayet kötü bir tasarımla bence herşeyi berbat etmiştir. YAZIK...

bende de dışarı atıyor bu bir. bide yaptığım değişiklikleri yayınla diyince uygulamıyor aynen duruyo eski hali. mesala müdürüme özgeçmiş ekliyorum güncelle diyorum güncelliyor ama sitede güncellemiyor. kendimi de idareci olarak eklemiştim geri sildim mebpanelde silindi ama sitede duruyor hala puff.

cukurova' Alıntı:
bende de dışarı atıyor bu bir. bide yaptığım değişiklikleri yayınla diyince uygulamıyor aynen duruyo eski hali. mesala müdürüme özgeçmiş ekliyorum güncelle diyorum güncelliyor ama sitede güncellemiyor. kendimi de idareci olarak eklemiştim geri sildim mebpanelde silindi ama sitede duruyor hala puff.

hocam siteyi yayınladıktan sonra yenileyin sayfayı ya da başka tarayıcıda açın sayfanızı çözülüyor problem

ben bıktım arkadaş.artık mesai saatleri içinde yapacağım neymiş şifremi ard arda 3 defa yanlış girdim diye saat 24'e kadar kilitlendim

okyanus41' Alıntı:
ben tek kelime ile YAZIKLAR OLSUN diyorum. 2 gündür sadece 1 haberi yayımlayamadım. Koskoca bakanlık bu kadar donanımsız ve bu kadar acemice ayrıca gayet kötü bir tasarımla bence herşeyi berbat etmiştir. YAZIK...

Değilmi hocam, gül gibi sitelerimiz vardı, kendi yağımızda kavruluyorduk. Bir okul isteleri düzgün işliyordu bilişimcinin elinde.

Onu da elimizden aldılar, tamamen alsalar gam yemiyeceğim, ağır aksak bir sistemi verdiler önümüze, uğraşsın gariban bilişimci.

bende bidaha bakıyım diyecektim... neyse.. yatmadan sinirim bozlmasın hiç denemeyim..

arkadaslar ben dosya ekleyemiyorum...dosyayı sectigim anda donuyor ekran ve tarayıcıyı kapatmam gerekiyor. sizde de boyle bir sorun var mı?

Geri