mebweb de içerik sayfasına albüm ekleme

Kodla Büyü

samsunlu

Aktif Üye
arkadaşlar meb web de oluşturduğum bir içerik sayfasına ,daha önceden oluşturduğum albümü ekleyebilirmiyim, örneğin pansiyonumuz diye bir içerik sayfam var sayfanın başında pansiyon ile ilgili genel bilgiler var ,hemen bu metnin altına pansiyon resimlerinden oluşan albümü nasıl ekleyebilirim , şimdiden teşekkürler

samsunlu' Alıntı:
arkadaşlar meb web de oluşturduğum bir içerik sayfasına ,daha önceden oluşturduğum albümü ekleyebilirmiyim, örneğin pansiyonumuz diye bir içerik sayfam var sayfanın başında pansiyon ile ilgili genel bilgiler var ,hemen bu metnin altına pansiyon resimlerinden oluşan albümü nasıl ekleyebilirim , şimdiden teşekkürler
direk işini görmez belki hocam içeriğin altına tablo ekleyip hücrelere resimleri yerleştirebilirsin. Küçük resimler için 4 sütun kullanabilirsin.

resim şeklinde eklemek istemiyorum hocam, albüm oluşturduğumuzda küçük resimler geliyor tıklayınca büyüyor ve geçiş var ya aralarında , yani oluşturduğum albümü içeriğin bir parçası yapmak istiyorum

Hocam resim eklersin altına ve hatta slayt şeklinde ekle... Büyük resim-küçük resim-slayt gibi bişeyler var orda. Yada ben sorduğunuz soruyu kavrayamadım...

Ben içerik de "fotoğraf albümü" isimli bir sayfa oluşturdum. o sayfada da klasörler kullandım ve fotoğraf galerisi bağlantısı vererek Fotoğraf albümü görünümü kazadırdım. İsterseniz bir bakın hocam.

s_kajmeran' Alıntı:
Hocam resim eklersin altına ve hatta slayt şeklinde ekle... Büyük resim-küçük resim-slayt gibi birşeyler var orda. Yada ben sorduğunuz soruyu kavrayamadım...
teşekkürler hocam , ben direk albümü eklemek istiyordum , ama sizin söylediğiniz şekilde de istediğim gibi oldu , çok teşekkürler boşuna dememişler akıl akıldan üstündür diye :) galeriden slide show ekle ile sorun çözüldü ,herkese teşekkürler

arkadşlar içerik düzenlemede "galeriden slide show ekle" ne işe yarıyor nasıl kullanılıyor bu bilen var mı, burda da bulamadım hiç kullanan ya da soran!

Geri