MEB'in yeni şablonuna uyarladığım ortaokul web sitem

Kodla Büyü
hocam ders programı bölümünü nasıl yaptınız paylaşmak mümkün mü

hanifibur' Alıntı:
Ders programı ilgimi çekti merak ettim.Paylaşırsanız seviniriz.
ders programı asc timetable ile yapılmış...export seçeneğinden html yaptınız mı olur...

aytduman' Alıntı:
http://www.yavuzselimortaokulu44.meb.k12.tr

Henüz düzenleme aşamasında,birçok eksiği var ama yine da paylaşmak istedim :)

siteniz güzel olmuş hocam elinizi sağlık..yanlış anlamazsanız bir temennim olacak...tesettürlü olarak resmi bir kuruma resim vermek başınızı ağrıtmaz umarım...

kadromuz kısmında kullandığınız resimlerin boyutu çok büyük hocam sayfayı cok yavaslatıyor.

kardeş kadromuzda bulunan öğretmenlerin resimlerinin her biri neredeyse 1 mb boyutunda, bilgisayar öğretmenine yakışmıyor benden söylemesi,,,

Arkadaş siten güzel olmuş eline sağlık bende bunun üzerinde çalışıyordum. Ama manşet bölümü bir türlü olmuyor. Sitenin index kısmını paylaşırsan beni çok büyük dertten kurtarmış olursun.

elrond' Alıntı:
hanifibur' Alıntı:
Ders programı ilgimi çekti merak ettim.Paylaşırsanız seviniriz.
ders programı asc timetable ile yapılmış...export seçeneğinden html yaptınız mı olur...

aytduman' Alıntı:
http://www.yavuzselimortaokulu44.meb.k12.tr

Henüz düzenleme aşamasında,birçok eksiği var ama yine da paylaşmak istedim :)

siteniz güzel olmuş hocam elinizi sağlık..yanlış anlamazsanız bir temennim olacak...tesettürlü olarak resmi bir kuruma resim vermek başınızı ağrıtmaz umarım...
gıcıklığına yaptım boşverin hocam :D

misskinn' Alıntı:
kardeş kadromuzda bulunan öğretmenlerin resimlerinin her biri neredeyse 1 mb boyutunda, bilgisayar öğretmenine yakışmıyor benden söylemesi,,,
evt haklısınız küçülteyim en iyisi ,tembellikten uğraşmadım

Hocam siteyi hangi programla yaptınız. ben pek iyi değilim bu konuda. böyle bir siteyi nasıl yapabilirim ?

okul sitelerine uygun şablonu bulmak mümkün ,düzenlemeyi ace html freeware ile yaptım,albümler web albüm prgramları ile ...

arkadaşlar bu konuda isteyene yardımcı olabilirim pm atarsanız

eline sağlık hocam
mebin şablonunu kullanma gibi bir zorunluluğumuz var mı acaba?

hocam ellerinize sağlık güzel olmuş paylaşırsanız daha da güzel olur hoş paylaşmasanız da farklı kaydedip (ç)alacağım :D

ferdison' Alıntı:
hocam ellerinize sağlık güzel olmuş paylaşırsanız daha da güzel olur hoş paylaşmasanız da farklı kaydedip (ç)alacağım :D
Celal Bey paylaşmıştı şablonu, ama o şablona çok şey ekledim diyebilirm istediğiniz gibi kullanabilirsiniz :D :D

Geri