Meb'in Bilişim Tek. Öğretmenine İhtiyacı Yok(!)

Kodla Büyü

ilkot

Site Gezgini
Sonlardayızdır diyordum ama Listeye bile girememişiz...

İlk projeksiyon sonuçlarına göre önümüzdeki yıllarda en çok ihtiyaç duyulan öğretmenlik alanları;

1-Rehber Öğretmen, 2-İlköğretim Matematik Öğretmenliği, 3-Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği, 4-Türkçe Öğretmenliği, 5-Beden Eğitimi Öğretmenliği, 6-Fen ve Teknoloji Öğretmenliği, 7-Sosyal Bilgiler Öğretmenliği, 8-İngilizce Öğretmenliği, 9-Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği, 10-Almanca Öğretmenliği, 11-Görsel Sanatlar/Resim Öğretmenliği, 12-Müzik Öğretmenliği, 13-Teknoloji ve Tasarım Öğretmenliği, 14-Biyoloji Öğretmenliği, 15-Matematik Öğretmenliği, 16-Coğrafya Öğretmenliği, 17-Kimya Öğretmenliği, 18-Fizik Öğretmenliği, 19-Felsefe Öğretmenliği, 20-Tarih Öğretmenliğidir.

http://www.meb.gov.tr/haberler/haberayrinti.asp?ID=9625

artık kendinizi alıştırın bizim bölüm bitiktir :!: bundan sonra mebde başka görevler verilene kadar öğretmen olduğumuz sürece hep sıkıntıdayız.

10 yıl içersinde bir branş bu kadar mı bitirilebilir, tebrik ediyorum. Kendim için değil de bu teknoloji çağında Bilişim Teknolojileri dersinin bu kadar gözardı edilmesinin sebebini bir türlü anlayamıyorum. Umarım sonu hayır olur ... Yazık !

Geri