Meb'den Mesaj: E-okul notlarını hemen girin.

Kodla Büyü

amip33

Süper Üye
Süper Üye
Meb'den Mesaj geldi: Sayın okul Yöneticisi,Seçmeli dersler dahil tüm derslerden not girişlerinin e-okul sisteminde ivedilikle tamamlanması gerekmektedir.

Hayırdır? :p

nota dayalı sistem oldugu için haklı notsuz kalmasın. :mrgreen: ye ye iç iç, sıç sıç egitime...

Bizim ilde bizim yerimize girmişler notları, siz zahmet etmeyin biz merkezden herseyi hallediyoruz diye sms attilar :))))

vk0B4ro.jpg

Erken tatilden kasıt? Bu cuma bitiriyoruz diyemezler. Önümüzdeki hafta içi de olacağını sanmıyorum. Dolayısıyla benim düşüncem erken tatil olacağı yönünde değil...

Sunucularımız zar zor ayakta duruyor karneleri bir an önce basın yoksa sistem açılmayacak ve herşey arap saçına dönecek gibi bir anlam çıkardım ben :mrgreen:

DaMieN' Alıntı:
Erken tatilden kasıt? Bu cuma bitiriyoruz diyemezler. Önümüzdeki hafta içi de olacağını sanmıyorum. Dolayısıyla benim düşüncem erken tatil olacağı yönünde değil...

Sunucularımız zar zor ayakta duruyor karneleri bir an önce basın yoksa sistem açılmayacak ve herşey arap saçına dönecek gibi bir anlam çıkardım ben :mrgreen:

:++:

Geri