Mebbis'den toplu olarak hizmet içi verisi alma

Kodla Büyü

hasan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Stratejik planda öğretmenlerin hangi hizmet içi eğitimi aldıklarını isteniyor. Toplu rapor alabileceğimiz biryer var mı?
Screenshot_20240429-171923_Docs.jpg

Kişiler bilgiler modülünde Katıldığı seminer/kurs adı yerine sayısı olması daha mantıklı.. Ama onu nasıl çekeceğiz... öğretmenlerden istesek mebbiste tek tek saymaları zor..
Ben sayfada arama yapıp, örneğin 2020 değerini aradığım zaman sonucu 3'e bölüyorum. Hangisi kurs, hangisi seminer, hangisi aldığım, hangisi verdiğim belli olmasada bir sayı buluyorum..
İstenen 2019-2023 arası olmasa "kurs" "seminer" "katılımcı" vs kelimelerini aramak yeterli..
..

Tablonun devamında belge no da istiyor bizim müdür yardımcısı çok uğraşmıştı

hocalarım biz stratejik planda her öğretmenin 2023 yılında takıldığı son semineri yazdık geçti. İlçe kabul etti. Zaten ilçe pek bakmıyor. toplu rapor bulamamıştım hocam bende. Öğretmenlerin listesini indirdim TC li sonra bir öğretmenin hizmet içi bilgilerini açtık tek tek tc yapıştırarak yazdık. Tablonun açıklamasına da 2023 yılında en son katıldığı eğitim yazdım.

Mebbis sisteminde, zaten kayıtlı bulunan bilgiler, niye istenir; hiç anlayamıyorum...?

Geri